Pozdro techno - płyta party

Ostatnia aktualizacja: 07.08.2014 08:53
Przyczyna akcji, kolektyw Technosoul to nie tylko skład dj-sko/promotorski: to także element jednego z najciekawszych polskich festiwali - Original Source Up To Date, na którym co roku na scenie TS pojawiają się postacie światowego techno.
Pozdro techno - płyta party
Foto: mat. prasowe

Od niedawna Technosoul, autorzy popularnego wśród polskich klabersów, radosnego hasła: Pozdro Techno, to także label płytowy: impreza w Sfinksie700 będzie momentem debiutu ich pierwszego winylowego wydawnictwa, autorstwa Piotra Klejmenta, na którym remixy dokonali Perc i Sleeparchive. Wkrótce kolejne wydawnictwa, za które odpowiadać będą kolejno Michał Wolski i Błażej Malinowski - materiał z ich nadchodzących płyt będzie można usłyszeć w ich niesamowitych liveactach.
Na imprezie Technosoul pojawi się wraz z szerokim asortymentem kultowych już wlepek (PozdroTechno), przypinek (za free!), a także ze sklepem z koszulkami, bluzami... i naturalnie płytą winylową! :)
main:
Michał Wolski Liveact (Minicromusic/Blank Slate/Technosoul)
Błażej Malinowski Liveact (Phorma/Technosoul)
Piotr Klejment (Technosoul)
Essence (Technosoul) vs Rafique (Sfinks700)
fontanna:
Hadrian (Głębokie Pasmo)
2% (Głębokie Pasmo)
Kcr (Site rec.)

(kd)

Zobacz więcej na temat: Czwórka MUZYKA Techno
Czytaj także

Essence zagrał na żywo w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 01.06.2014 12:00
W audycji "BE 4" z płyt winylowych zagrał Essence. Wcześniej zaprosił Was na imprezę z właścicielem wytwórni Perc Trax, którego będzie supportował 7 czerwca w klubie 1500 m2. - Jeśli ktoś chce przeżyć soniczny zawał, zapraszamy, będzie "tłukło" - mówił w Czwórce Essence.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Kwazar zagrał na żywo w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 22.06.2014 14:30
Kwazar to jedna z najbardziej zasłużonych postaci na polskiej scenie basowej. Didżej, inżynier dźwięku, producent, organizator imprez zagrał na żywo seta w Czwórce.
rozwiń zwiń
Czytaj także

John Carter zagrał na żywo w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 06.07.2014 12:00
Sobotni wieczór w Czwórkowym studiu zagrał znany brytyjski DJ John Carter. Zapraszamy do wysłuchania i obejrzenia ngrań z tego wyjątkowego wydarzenia.
rozwiń zwiń