DJ Kaj muzyką rozbudza emocje

Ostatnia aktualizacja: 16.02.2014 12:35
Pod pseudonimem Kaj ukrywa się Kaja Adamczewska - graficzka, didżejka i założycielka kolektywu Time2Play.
Audio
DJ Kaj muzyką rozbudza emocje
Foto: Glow Images/East News

Najpierw były noce przetańczone w klubach do świtu i fascynacja elektroniką. Potem gość "Be 4" trafił za decki i od ponad dwóch lat występuje w klubach w całej Polsce.

O swoich setach mówi, że to "świeża dawka dźwięków z mocną linią basu, i często wywołującym ciarki wokalem".

Do tej pory udało jej sie zagrać u boku takich gwiazd jak: Piotr Bejnar,BLCKSHP, Chmara Winter, Marcin Czubala, SLG, Resketch, Will Saul, George Fitzgerald,Tigerskin, Dapayk, Ben Klock,Maceo Plex, Ray Okapara, Rodriguez Jr, youANDme, PAN POT, Ellen Allien,Robert Babicz, Mathew Jonson, Gaiser czy Fritz Kalkbrenner.

Ostatnio coraz bardziej kręcą ją nowinki technologiczne, które motywują ją do komputerowych zabaw z dźwiękiem. Fani talentu Kaj z niecierpliwością czekają na jej produkcje.

(kul)

Zobacz więcej na temat: Czwórka MUZYKA Techno

Czytaj także

Pitti Schmitti na danceflorze

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2014 08:00
Pitti Schmitti rozkręcił imprezę w Czwórce. Niewiele wiadomo o korzeniach człowieka, kryjącego się pod tym tajemniczym pseudonimem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Patryk Niedziela zagrał w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 18.01.2014 18:00
Bywalcy klubów i fani elektroniki przyznają, że miniony rok należał właśnie do niego. Patryk Niedziela - to DJ i producent oraz objawie sceny klubowej w 2013 roku.
rozwiń zwiń

Czytaj także

DJ Pysh zagrał na żywo w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 09.02.2014 10:00
Pysh zaczynał w 2004 roku. Do dziś operuje muzyką house pod różnymi postaciami - tech/deep/progressive. Swoje sety stara się urozmaicać ciekawymi rozwiązaniami brzmieniowymi. Występy w klubach dają mu potężny zastrzyk adrenaliny.
rozwiń zwiń