Goście i muzyka na żywo!

Ostatnia aktualizacja: 30.05.2014 14:00
Essence, Radical Dancefloor Killers i 5cet będą gośćmi studia Czwórki w sobotni wieczór. Koniecznie bądźcie z nami do białego rana.
Goście i muzyka na żywo
Foto: źr. Wikipedia/Nicor

W audycji "BE 4" z płyt winylowych zagra Essence. Tym samym zaprosi Was na imprezę z właścicielem wytwórni Perc Trax, którego będzie supportował 7 czerwca w klubie 1500 m2.
Perc przyjedzie w czerwcu do Polski w ramach trasy promującej jego najnowszy album „Power and the Glory”. "DJ będący ciągle w trasie", to obecnie jeden z najbardziej szanowanych producentów techno. Od debiutu w 2002 roku po dzień dzisiejszy, kiedy to jednomyślnie przyznawany jest mu status wizjonera. Imprezie patronuje Czwórka Polskie Radio.
Na "BE 4" od godz. 19.00 zaprasza Hubert Augustyniak.

W "Klubotece" jak zwykle będą nowości - m.in. z niewydanego jeszcze albumu "Content", który zawiera m.in nowe remiksy starych nagrań z katalogu brytyjskiej wytwórni 2020Vision. Nie zabraknie także starych nagrań m.in remiksów Tiefschwarz i Chicken Lips. W drugiej godzinie zagrają Radical Dancefloor Killers. I to w pełnym składzie z VJ-em, a w trzeciej godzinie zagra kolejny gość - 5cet ze Śląska, który najbardziej lubi zgrywanie wszystkiego ze wszystkim - drumandbass, breakbeat, dubstep, reggae, hip-hop, techno, rock, heavy metal i cokolwiek jeszcze wymyślicie. 5cet ma w dorobku wspólny projekt z Fokusem – Brak2sensu, który łączy hip-hop z breakbetami, 2stepami i dnb. Jest związany z hip-hopem od połowy lat 90. Razem z Michałem Kopaniszynem jest autorem projektu „Outside of God”. To z jednej strony zamknięta forma dokumentalna, a z drugiej projekt audiowizualny, który grają jako liveact – muzyka grana i miksowana na żywo wraz z synchronicznymi obrazami, również miksowanymi na żywo. Jako „Outside of God” szukają duchowości na świecie, obserwując religie i zachowania.
Od godz. 21.00 zaprasza Norbert Borzym.

W "Basstionie" nowe zbasowane brzmienia zapewniać będzie Brytyjczyk Caski, firmę Hyperdub reprezentowac będzie, i z okazji 10 urodzin tej oficyny zagra Morgan Zarate, nowe drumandbassowe brzmienia zapewni Coleco, a na finał lekcja klubowej historii, czyli zapis klubowego występu z roku 1987 legendy muzyki house - Amerykanina Rona Hardy'ego.
Harper serwuje "bass" od północy, aż do 4.00.

Zobacz więcej na temat: Czwórka house MUZYKA Techno
Czytaj także

DJ Pysh zagrał na żywo w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 09.02.2014 10:00
Pysh zaczynał w 2004 roku. Do dziś operuje muzyką house pod różnymi postaciami - tech/deep/progressive. Swoje sety stara się urozmaicać ciekawymi rozwiązaniami brzmieniowymi. Występy w klubach dają mu potężny zastrzyk adrenaliny.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Tony Stylu zagrał na żywo w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2014 16:48
Tony Stylu, czyli Piotr Jasiński pochodzi z Warszawy, ale dziś związany jest z Berlinem, co nie pozostaje bez wpływu na jego twórczość. W Czwórce muzyk zaprezentował swojego seta.
rozwiń zwiń