Kwazar zagrał na żywo w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 22.06.2014 14:30
Kwazar to jedna z najbardziej zasłużonych postaci na polskiej scenie basowej. Didżej, inżynier dźwięku, producent, organizator imprez zagrał na żywo seta w Czwórce.
Audio
  • Wywiad z Kwazarem przed występem w Czwórce (Czwórka/BE 4)
  • DJ Kwazar zagrał na żywo w Czwórce - set DJ-ski (Czwórka/BE 4)
Kwazar gra w Czwórce
Kwazar gra w CzwórceFoto: screen/wideo

Kwazar to muzyk zakręcony, zdolny, z kilkunastoletnim doświadczeniem scenicznym. Od kilku lat jest także studyjnym "szczurem". Miłośnik chaosu i estetycznego minimalizmu, odnajdujący inspiracje w groovie. Nieprzewidywalny - zaraża i leczy tym, co mu w duszy gra. Członek składów Bass Brigade, Respecta i Temper Temple.

Obejrzyj: tak Kwazar zagrał w Czwórce w 2013 roku <<<

Zapraszamy do wysłuchania i obejrzenia seta w wykonaniu Kwazara, a także wywiadu z artystą - o muzyce, nowych teledyskach i Open Airze - który wystąpił w audycji "BE 4" u Huberta Augustyniaka.

Zobacz także: sety DJ-skie w Czwórce <<<

(kd/mat.pras.)

Czytaj także

Tony Stylu zagrał na żywo w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2014 16:48
Tony Stylu, czyli Piotr Jasiński pochodzi z Warszawy, ale dziś związany jest z Berlinem, co nie pozostaje bez wpływu na jego twórczość. W Czwórce muzyk zaprezentował swojego seta.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Essence zagrał na żywo w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 01.06.2014 12:00
W audycji "BE 4" z płyt winylowych zagrał Essence. Wcześniej zaprosił Was na imprezę z właścicielem wytwórni Perc Trax, którego będzie supportował 7 czerwca w klubie 1500 m2. - Jeśli ktoś chce przeżyć soniczny zawał, zapraszamy, będzie "tłukło" - mówił w Czwórce Essence.
rozwiń zwiń