Duss z eklektycznym i energicznym setem

Ostatnia aktualizacja: 03.08.2014 13:39
- Nie zamykamy się w gatunkowych szufladkach, bo w muzyce elektronicznej jest tyle ciekawych nurtów, że z każdego można wybrać coś, co idealnie dopasuje się w danej chwili do naszego nastroju - powiedzieli w Czwórce członkowie duetu Duss. Ich ekskluzywny set rozgrzał słuchaczy audycji "BE 4".
Audio
  • Set didżejski duetu Duss w Czwórce (Czwórka/BE 4)
  • Dla Sebastiana i Wojtka z Duss muzyczne szufladki mogłyby nie istnieć (Czwórka/BE 4)
Set didżejski duet Duss w Czwórce
Set didżejski duet Duss w CzwórceFoto: archiwum gościa/ Facebook

- Nigdy wcześniej nie zastanawialiśmy się aż tak długo, co najlepiej będzie zagrać - zapowiadali w Czwórce swój set didżejski członkowie Duss. - Wyjątkowe miejsce, okoliczności, godzina i długość tego seta, nakazały nam naprawdę mocno wszystko przemyśleć.
Sebastian i Wojtek poznali się w Bydgoszczy w 2010 roku i dość szybko podjęli decyzję o nawiązaniu współpracy. Odcisnęli swój wyraźny ślad na takich wielkich imprezach jak Cocoon w Londynie, Mayday czy Electrocity. Ponadto ich produkcje zostały zakontraktowane do takich wydawnictw jak Agile (label Uto Karema) czy Monique Musique.
Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z duetem Duss w audycji "BE 4" i wyjątkowego seta przygotowanego specjalnie dla słuchaczy Czwórki.
ac

Czytaj także

Tony Stylu zagrał na żywo w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2014 16:48
Tony Stylu, czyli Piotr Jasiński pochodzi z Warszawy, ale dziś związany jest z Berlinem, co nie pozostaje bez wpływu na jego twórczość. W Czwórce muzyk zaprezentował swojego seta.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Kwazar zagrał na żywo w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 22.06.2014 14:30
Kwazar to jedna z najbardziej zasłużonych postaci na polskiej scenie basowej. Didżej, inżynier dźwięku, producent, organizator imprez zagrał na żywo seta w Czwórce.
rozwiń zwiń
Czytaj także

John Carter zagrał na żywo w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 06.07.2014 12:00
Sobotni wieczór w Czwórkowym studiu zagrał znany brytyjski DJ John Carter. Zapraszamy do wysłuchania i obejrzenia ngrań z tego wyjątkowego wydarzenia.
rozwiń zwiń