Piotr Bejnar zagrał na żywo w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 10.08.2014 10:23
Gościem Huberta Augustyniaka w audycji "BE 4" był Piotr Bejnar, miłośnik jazzu, snookera, producent i live performer. Muzyk udzielił wywiadu z zaprezentował swojego seta Dj-skiego. Zapraszamy do wysłuchania i obejrzenia tego, co działo się w naszym studiu.
Audio
  • Piotr Bejnar o festiwalu Audioriver 2014 i swoich planach zawodowych (Czwórka/BE4)
  • Piotr Bejnar gra na żywo w Czwórce (Czworka/BE4)
Piotr Bejnar gra na żywo w Czwórce
Piotr Bejnar gra na żywo w CzwórceFoto: screen/wideo

Piotr Bejnar wyróżnia się na klubowej scenie nie tylko muzyką. Podczas jednej z pamiętnych imprez Piotr nie miał miejsca na położenie kontrolera midi, zagrał więc, trzymając go w rękach. Pomysł ewoluował, Bejnar zminimalizował setup i zaczął grać live, trzymając sampler i jednocześnie tańcząc z ludźmi na parkiecie. Ma już na koncie wydawnictwa w zachodnich wytwórniach, w tym dwa w Mo’s Ferry, czyli oficynie Dapayka. W Czwórce zagrał na żywo.

W rozmowie z Hubertem Audustyniakiem wspominał m.in. swój występ podczas tegorocznego festiwalu Audioriver , na którym po raz pierwszy zagrał wraz z Maćkiem "Akme" Kochańskim. - Scena była świetnie przygotowana, jedna z piękniejszych, jakie widziałem w życiu. Nagłośnienie bardzo dobre, więc jesteśmy zadowoleni - mówił w Czwórce.

Zobacz więcej: DJ sety w Czwórce <<<

Zapraszamy do wysłuchania nagrania rozmowy z Piotrem Bejnarem m.in. o tym, gdzie w najbliższym czasie można będzie go posłuchać, a także obejrzenia nagrania seta w jego wykonaniu.

Na audycję "BE4" zapraszamy w każdy sobotni wieczór. Start już o godz. 19.00.

(czwórka/kd)

Czytaj także

Tony Stylu zagrał na żywo w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2014 16:48
Tony Stylu, czyli Piotr Jasiński pochodzi z Warszawy, ale dziś związany jest z Berlinem, co nie pozostaje bez wpływu na jego twórczość. W Czwórce muzyk zaprezentował swojego seta.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Essence zagrał na żywo w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 01.06.2014 12:00
W audycji "BE 4" z płyt winylowych zagrał Essence. Wcześniej zaprosił Was na imprezę z właścicielem wytwórni Perc Trax, którego będzie supportował 7 czerwca w klubie 1500 m2. - Jeśli ktoś chce przeżyć soniczny zawał, zapraszamy, będzie "tłukło" - mówił w Czwórce Essence.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Kwazar zagrał na żywo w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 22.06.2014 14:30
Kwazar to jedna z najbardziej zasłużonych postaci na polskiej scenie basowej. Didżej, inżynier dźwięku, producent, organizator imprez zagrał na żywo seta w Czwórce.
rozwiń zwiń
Czytaj także

John Carter zagrał na żywo w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 06.07.2014 12:00
Sobotni wieczór w Czwórkowym studiu zagrał znany brytyjski DJ John Carter. Zapraszamy do wysłuchania i obejrzenia ngrań z tego wyjątkowego wydarzenia.
rozwiń zwiń