5. urodziny SQ z SIMIAN MOBILE DISCO!

Ostatnia aktualizacja: 13.12.2010 10:46
Już 17 grudnia w poznańskim klubie SQ wystąpi gwiazda tegorocznej edycji Audioriver – Simian Mobile Disco. Wejścia do zdobycia na antenie Czwórki!

Występ SIMIAN MOBILE DISCO będzie ukoronowaniem jubileuszowych obchodów 5. urodzin SQ.

17 grudnia James Ford i Jas Shaw potwierdzą swą klasę, którą docenił niemalże cały klubowy świat, czego dowodem są zaproszenia na występy w każdym zakątku naszego globu. Ich tegoroczny występ na Audioriver był jednym z najbardziej obleganych, najbardziej energetycznych i najlepiej przyjętych na całym festiwalu.

Wywodzący się z grupy Simian, znanej między innymi z hitu „We Are Your Friends“, duet didżejów i producentów, szybko zdobył o wiele większą popularność od macierzystego projektu. Sławę zyskali dzięki remiksom utworów takich artystów jak Muse, Klaxons, Ladytron, Air i wielu innych.

Zarówno debiutancka płyta „Attack Decay Sustain Release“, jak i kolejna „Temporary pleasure” zostały przyjęte wyśmienicie. Na tej drugiej  gościnnie pojawili się znakomici goście – Gruff Rhys (Super Furry Animals), Alexis Taylor (Hot Chip), Beth Ditto (Gossip),  Chris Keating (Yeasarer) oraz Jamie Lidell!

Nie tylko produkcje duetu zasługują na uwagę. Świetne są również kompilacje jego autorstwa, chociażby te z serii Suck My Deck, FabricLive czy słynny już Essential Mix z początku tego roku.

Smaczku imprezie w SQ dodaje fakt, że Simian Mobile Disco pod koniec listopada wydali  dwupłytowy album "Delicacies", na którym – obok dobrze znanych numerów – znalazły się też premierowe kawałki!

Czwórka poleca!

Zobacz więcej na temat: ford hot chip muse
Czytaj także

"Notes 3D" – wygraj w Czwórce album Tedego!

Ostatnia aktualizacja: 09.12.2010 17:18
Tede – raper obecny na polskiej scenie hiphopowej od ponad 10 lat wydał właśnie ósmy solowy album. Płyta do wygrania w "Magazynie" już od 13 grudnia.
rozwiń zwiń
Czytaj także

"ER – Ostry dyżur" – sezon 14 od 13 grudnia na DVD!

Ostatnia aktualizacja: 13.12.2010 14:43
Wydanie przedostatniego sezonu serialu medycznego wszech czasów ukazuje się na DVD pod patronatem Czwórki.
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Californication" – rozdajemy sezon trzeci!

Ostatnia aktualizacja: 13.12.2010 16:08
Znów zrobi się gorąco… Czwórka poleca wydaną na DVD trzecią serię przygód Hanka Moody’ego (David Duchovny), który tym razem zostaje wykładowcą…
rozwiń zwiń