X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Czwórka – Radio z Wizją w ofercie Multimedia Polska

Ostatnia aktualizacja: 11.07.2011 11:20
Czwórkę – Radio z Wizją można znaleźć w sieci kablowej Multimedia Polska. Widzowie sieci mogą już oglądać jedyne radio dostępne również na wizji.
Audio

Czwórka - Radio z Wizją dołączyła do oferty Multimedia Polska, jednego z największych dostawców telewizji w Polsce. Czwórka na wizji dostępna jest w pakiecie Cyfrowy Komfort na kanale 566. Stacja objęła zasięgiem 155 tys. abonentów telewizji cyfrowej Multimedia Polska.

Radio z Wizją to nowatorski projekt Polskiego Radia. Czwórki można bowiem nie tylko słuchać, lecz także ją oglądać. Program 4 Polskiego Radia nadawany jest tradycyjną drogą radiową oraz przez największe platformy satelitarne i telewizje kablowe, a także w Internecie. Specjalnie na potrzeby multimedialnego charakteru programu dostosowano studio i ramówkę. Dzięki temu słuchacze-widzowie mogą podglądać pracę dziennikarzy, oglądać teledyski, aktualne wiadomości czy występy dj'òw, vj'òw oraz zespołów pojawiających się w studiu. Czwórka oferuje niespotykany do tej pory poziom interaktywności. Słuchacze – widzowie mogą komunikować się z prowadzącymi program za pomocą Facebooka, SMS-ów, telefonu, e-maili i komunikatorów internetowych. Program Czwórki nadawany jest na żywo codziennie od 6 rano do 1 w nocy.

Czwórka obecna również na wizji dostępna jest m.in. na platformie n (kanał 226), platformie Cyfra+ (kanał 145), w Telewizji Cyfrowej UPC (kanał 787) oraz w sieciach Aster, Vectra, Inea, Toya, Telpol, Satfilm, TVK Elsat.

Dowiedz się, gdzie jeszcze można znaleźć Czwórkę!

Zobacz więcej na temat: media POLSKA Facebook cyfra
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Czwórka – Radio z Wizją powiększa zasięg!

Ostatnia aktualizacja: 31.05.2011 16:14
Wielkopolsko witamy! Już można nas oglądać w popularnej w regionie sieci kablowej INEA. Tym samym ok. 72 000 więcej niż dotychczas osób będzie mogło oglądać pierwsze w Polsce Radio z Wizją!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czwórka – Radio z Wizją weszła do Vectry!

Ostatnia aktualizacja: 02.06.2011 16:00
Kolejny dzień i kolejny krok ku temu, by Czwórka – Radio z Wizją zagościło w domach każdego z Was. Od 1 czerwca 2011 można nas oglądać w sieci kablowej Vectra!
rozwiń zwiń