Zapomnijcie o "Zmierzchu". Nadchodzi... "Piękna i bestia"

Ostatnia aktualizacja: 13.11.2012 16:41
On pozostaje w ukryciu, a ona desperacko próbuje dowiedzieć się o nim wszystkiego. Wielkie blizny na twarzy, pokłady miłości i tajemnica, która będzie towarzyszyła całej serii....
Audio
  • Wszystkie tajemnice "Pięknej i bestii" - Błażej Prośniewski

"Piekna i bestia", najnowsza propozycja kanału CW na tę jesień, to współczesna opowieść, luźno oparta na Disney’owskiej klasyce oraz serialu sensacyjnym pod tym samym tytułem, w którym w latach 80. zobaczyć mogliśmy Lindę Hamilton.

Fabuła jest prosta: ona jest panią detektyw, która szuka odpowiedzi na pytania z przeszłości, on - studentem medycyny, który po 11 września, czyli zamachu na WTC, wstępuje do wojska i zostaje poddany eksperymentom medycznym, w wyniku których zmienia się jego DNA. W nowym wcieleniu bohater po zmroku opuszcza swą kryjówkę, by nieść pomoc potrzebującym.

Więcej seriali w cyklu: "Twój przewodnik serialowy"

W roli głównej zobaczymy Kristin Kreuk, znaną z serialu "Tajemnice Smallville", a jej partnerem będzie Nowozelandczyk Jay Ryan. - W naszej wersji matkę głównej bohaterki przed laty zamordowano - opowiada Cork. - Ją samą, jako nastolatkę, uratowała pewna bestia. Tak zaczyna się cała opowieść...

Film pojawi się na polskich ekranach pod koniec tego roku. Dowiedz się więcej, słuchając nagrania rozmowy ze "Stacji Kultura".

(kd)

Zobacz więcej na temat: DNA Hamilton

Czytaj także

Przewodnik serialowy: "Mob doctor"

Ostatnia aktualizacja: 30.10.2012 15:54
Jak daleko byście się posunęli, żeby ochronić bliskich? To pytanie, które widzom zadają twórcy serialu "Lekarz mafii”.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Silne kobiety podobają się amerykańskiej publiczności

Ostatnia aktualizacja: 06.11.2012 15:56
"Nashville" to musicalowy serial obyczajowy produkcji amerykańskiej stworzony przez Callie Khouri. W rolach głównych zobaczymy m.in. Connie Britten oraz śliczną Hayden Panattiere, znaną z serialu "Herosi".
rozwiń zwiń

Czytaj także

"To dowód na to, że ciężko jest wieść nieprzyzwoite życie"

Ostatnia aktualizacja: 09.11.2012 16:03
- Ten serial to rzadki przypadek, kiedy możemy podejrzeć życie amerykańskiej niższej klasy średniej – mówił w Czwórce krytyk Kamil Śmiałkowski, Czwórce przybliżył trzeci sezon amerykańskiego serialu "Wyposażony".
rozwiń zwiń