Poranny przegląd sportowy - 4 stycznia 2017.
  • Przygoński coraz lepiej w Dakarze (Czwórka/Pierwsze słyszę)
Rajd Dakar 2017
Rajd Dakar 2017Foto: orlenteam.pl

O 14:00 w Innsbrucku rozpocznie się trzeci konkurs Turnieju Czterech Skoczni. Wśród 50 skoczków, którzy zakwalifikowali się do konkursu jest 7 Polaków. Pozycji lidera będzie bronił Kamil Stoch. W czołowej dziesiątce klasyfikacji generalnej są jeszcze Piotr Żyła i Maciej Kot.

Na drugim etapie Rajdu Dakar, którego trasa liczyła 803 kilometry, w tym 275 kilometrów odcinka specjalnego, wśród kierowców samochodów najlepiej spisał się Francuz Sebastien Loeb i objął prowadzenie w klasyfikacji generalnej po dwóch etapach. Dobrze pojechał Jakub Przygoński, który zajął 11. miejsce i w generalce jest 12. Jadący quadem Rafał Sonik, po upadku na pierwszym etapie, wczoraj odrobił trochę strat i jest 18.

Koszykarze Stelmetu BC Zielona Góra przegrali przed własną publicznością z Besiktasem Stambuł 66:84 w meczu 11. kolejki grupy E rozgrywek Ligi Mistrzów. Była to siódma porażka mistrzów Polski w tych rozgrywkach.

Więcej informacji w dźwiękowej wersji Przeglądu, przygotowanego przez Mateusza Fusiarza.

Poranny przegląd sportowy - 3 stycznia 2017.

Agnieszka Radwańska pokonała Soranę Cirsteę, skoczkowie gotowi powalczą w kwalifikacjach.

Popołudniowy przegląd sportowy - 3 stycznia 2016.