Popołudniowy przegląd sportowy - 11 kwietnia 2017.
  • Przełożony mecz Borussii (Czwórka/Czat Czwórki)
Piłka nożna
Piłka nożnaFoto: Wikipedia/Joern Fehrmann

Dzisiejszy wieczór obowiązkowo z piłkarską Ligą Mistrzów i meczami ćwierćfinałowymi. O 20:45 Borussia Dortmund miała zagrać zagra z Monaco. W Borussii - Łukasz Piszczek, a w Monaco - Kamil Glik.

Z OSTATNIEJ CHWILI:
Mecz Borussi z Monaco został przełożony na środę z powodu eksplozji, które uszkodziły autokar wiozący piłkarzy BVB na stadion. Ranny został hiszpański obrońca gospodarzy Marc Bartra, który trafił do szpitala.

Ciekawie zapowiada się też rywalizacja Juventusu Turyn z Barceloną. To spotkanie sędziował będzie Szymon Marciniak, który po raz drugi w tym roku poprowadzi mecz z udziałem katalońskiego zespołu, bo w połowie lutego sędziował pierwszy mecz 1/8 finału LM.

Działacze Indykpolu AZSu Olsztyn zaprezentowali oficjalnie nowego trenera olsztyńskich siatkarzy. Po sezonie Włocha Andreę Gardiniego zastąpi jego rodak - Roberto Santilli.
W środę Indykpol AZS podejmie w Cuprum Lubin. Olsztynianom wystarczą dwa wygrane sety do zajęcia piątego miejsca w ekstraklasie. Będzie to 81. mecz olsztynian pod wodzą Andrei Gardiniego.

Popołudniowy przegląd sportowy - 10 kwietnia 2017.

Poranny przegląd sportowy - 11 kwietnia 2017.