Polki przegrały w finale debla WSG Open 2017

Ostatnia aktualizacja: 25.06.2017 14:00
Katarzyna Piter i Katarzyna Kawa podsumowują warszawski turniej.
Katarzyna Kawa i Katarzyna Piter w finałowym meczu  WSG Open 2017.
Katarzyna Kawa i Katarzyna Piter w finałowym meczu WSG Open 2017.Foto: Darek Matyja

Katarzyna Piter i Katarzyna Kawa nie zdołały wygrać turnieju Warsaw Sports Group Open 2017. Nasze tenisistki przegrały w finale z Białorusinką Wierą Łapko i Australijką Priscillą Hon 6:7, 4:6.

Katarzyna Piter w singlu zaprezentowała się najlepiej ze wszystkich polskich tenisiste. Przegrała dopiero w w półfinale z Włoszką Martiną Trevisan, tą samą która wyeliminowała w trzech setach w pierwszej rundzie Igę Świątek. Trevisan wygrałaz Piter 6:4, 6:2.

Posłuchajcie załączonych obok rozmów.

W niedzielnym finale rywalką Włoszki Trevisan była Ukrainka Olgą Janczuk (w pierwszej rundzie wygrała w trzech setach z Katarzyną Kawą).Włoszka po krótkim meczu wygrała 6:2, 6:4.

Warsaw Sports Group Open 2017 - Piter w ćwierćfinale singla.

Warsaw Sports Group Open 2017 - Piter i Kawa w finale debla.