Ostatnia aktualizacja: 13.08.2017 23:30
Sportowe podsumowanie dnia - 13 sierpnia 2017.
Lekkoatletyka
LekkoatletykaFoto: Darek Matyja

To był ostatni wieczór z Mistrzostwami Świata w lekkoatletyce - wieczór szczęśliwy dla polskich kibiców. Polki w składzie Iga Baumgart, Justyna Święty, Aleksandra Gaworska i Małgorzata Hołub wywalczyły brąz w sztafecie 4x400 metrów! Przegrały jedynie z Amerykankami i Brytyjkami.

Inni nasi biegacze startujący w finałach mieli mniej szczęścia. Męska sztafeta 4x400 metrów w składzie Kajetan Duszyński, Rafał Omelko, Łukasz Krawczuk i Tymoteusz Zimny była dopiero siódma. Także siódmy w finale biegu na 1500 metrów był Marcin Lewandowski. Szóste miejsce w biegu na 800 metrów zajęła Angelika Cichocka.

Na mistrzostwach świata w Londynie Polacy zdobyli łącznie osiem medali.

Więcej informacji w dźwiękowej wersji Sportowego podsumowania dnia przygotowanego przez Mateusza Fusiarza.

Poranny przegląd sportowy - 10 sierpnia 2017.