Ostatnia aktualizacja: 18.01.2018 17:10
Popołudniowy przegląd sportowy - 18 stycznia 2018.
Maciej Kot
Maciej KotFoto: Wikimedia Commons/Tadeusz Mieczyński/CC-BY-SA-3.0

Nie udało się przeprowadzić kwalifikacji przed konkursem mistrzostw świata w lotach narciarskich. W Oberstdorfie dziś zbyt mocno wiało iskoczkowie zdołali oddać tylko po jednym skoku w serii treningowej. Po tej serii podjęto decyzję, że z naszej kadry ubędzie Maciej Kot. W jutrzejszych kwalifikacjach i konkursach zobaczymy więc: Kamila Stocha, Piotra Żyłę, Dawida Kubackiego i Stefana Hulę. Rywalizacja o medale indywidualnie zaplanowana jest na piątek i sobotę, a drużynowo na niedzielę.

Organizatorzy Rajdu Dakar anulowali rywalizację motocykli i quadów na 12. etapie z Fiambali do San Juan. Samochody i ciężarówki kontynuują ściganie. Zakończenie imprezy w sobotę w Kordobie.

Tiril Eckhoff wygrała sprint na 7,5 km podczas zawodów biathlonowego Pucharu Świata we włoskiej Anterselvie. Norweżka o 12 sekund wyprzedziła Niemkę Laurę Dahlmeier oraz s Czeszkę Veronikę Vitkovą. Najwyżej z reprezentantek Polski sklasyfikowana została Kamila Żuk - na 51. pozycji. Pozostałe Polki zajęły jeszcze dalsze miejsca.

Sportowy konkurs w "Strefie sportu" - narciarskie karnety za rymowanki.

Poranny przegląd sportowy - 18 stycznia 2018.