PP w koszykówce: Polski Cukier i Stelmet w finale

Ostatnia aktualizacja: 18.02.2018 06:00
Stelmet Enea Zielona Góra i Polski Cukier Toruń zmierzą się w finale koszykarskiego Pucharu Polski. Turniej rozgrywany jest w Warszawie.
  • Półfinały Pucharu Polski w Wiadomościach Czwórki
Finały Pucharu Polski w Warszawie
Finały Pucharu Polski w WarszawieFoto: Maciej Filipowicz

Polski Cukier Toruń w sobotnim półfinale wygrał z PGE Turowem Zgorzelec 79:72. Stelmet Enea w walce o finał wygrał starcie faworytów z Anwilem Włocławek 88:77.

Posłuchajcie fragmentu Wiadomości Czwórki z wypowiedzią skrzydłowego Stelmetu, Przemysława Zamoyskiego.

Finał Pucharu Polski rozegrany zostanie w niedzielę. Początek meczu w warszawskiej Arenie Ursynów o 17:45.

***

Czwórka

"Weekend na lodzie" w Krynicy Morskiej na zamarzniętym Zalewie Wiślanym.

Polski Cukier Toruń pokonał Stelmet Zielona Góra w finale Pucharu Polski koszykarzy.

Kamil Stoch mistrzem olimpijskim!

Ostatnia aktualizacja: 17.02.2018 15:15
Kamil Stoch wygrał konkurs skoków na dużej skoczni podczas igrzysk olimpijskich w Pjongaczangu. To trzecie w karierze złoto olimpijskie Stocha i pierwszy polski medal tych igrzysk.