Ostatnia aktualizacja: 22.03.2018 18:00
Popołudniowy przegląd sportowy - 22 marca 2018.
Skoki narciarskie - zdjęcie ilustracyjne
Skoki narciarskie - zdjęcie ilustracyjneFoto: PR

Pięciu Polaków wystąpi jutro w pierwszej serii konkursu Pucharu Świata w skokach narciarskich w słoweńskiej Planicy. Dziś w kwalifikacjach na mamucim obiekcie Letalnica najlepiej z "Biało-czerwonych" zaprezentował się Dawid Kubacki, który uzyskał 224,5 m i zajął trzecie miejsce. Siódme miejsce zajął Stefan Hula, ósmy był Kamil Stoch, który w niedzielę odbierze Kryształową Kulę za zwycięstwo w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Jakub Wolny był 35. W konkursie zabraknie natomiast Piotra Żyły.

Amerykanka Serena Williams odpadła w 1.rundzie tenisowego turnieju w Miami. Była liderka światowego rankingu przegrała z Japonką Naomi Osaką 3:6, 2:6. Williams wróciła do rywalizacji po przerwie macierzyńskiej. Osaka w ubiegłym tygodniu wygrała turniej w Indian Wells.

Planowana na sobotęi nauguracja cyklu Speedway Best Pairs została decyzją organizatorów przesunięta o jeden dzień. Wszystko po to, by żużlowcom przygotować najlepsze z możliwych warunki do ścigania. Początek zawodów o godz. 14.30.

Więcej w dźwiękowej wersji przeglądu przygotowanego przez Norberta Michalaka.

***

W środowej Strefie sportu poruszyliśmy temat szkolenia młodzieży w piłce ręcznej.

Poranny przegląd sportowy - 22 marca 2018.

W Mińsku polscy studenci liczą na medale Akademickich Mistrzostw Świata w łyżwiarstwie szybkim.