Ostatnia aktualizacja: 13.09.2018 08:10
Poranny przegląd sportowy - 13 września 2018.
Piłka siatkowa
Piłka siatkowaFoto: Darek Matyja

Niektórzy młodsi kibice mogli już zapomnieć, że to Polska wciąż jest aktualnym mistrzem świata w siatkówce. Po czterech latach - mimo że jesteśmy złotymi medalistami - do mistrzostw świata wcale nie przystępujemy w roli faworyta. Aby myśleć o walce o medale nie wolno tracić punktów z teoretycznie słabszymi rywalami...
A właśnie Kuba, z którą wczoraj grali Polacy - do takich rywali jest zaliczana.
Polacy łatwo wygrali pierwsze 2 sety do 18 i 19, ale trzecią partię dość nieoczekiwanie przegrali do 21. W czwartym secie nie pozostawili jednak Kubańczykom złudzeń deklasując ich 25:14.
W czwartek o 16:00 Polacy zagrają z Portoryko, które w pierwszym spotkaniu łatwo przegrało z Iranem 0:3.

Wynikiem 3:0 zakończył się także mecz o Superpuchar w hokeju na lodzie, w którym GKS Tychy pokonał w Bełchatowie Cracovię.

Rafał Majka, który obchodził wczoraj 29. urodziny bardzo chciał sprawić sobie prezent stając na etapowym podium. Był aktywny, atakował, uciekał, walczył na stromym podjeździe aż do linii mety, ale skończyło się na 4. miejscu. 17 etap wygrał Kanadyjczyk Michael Woods. Liderem pozostaje Brytyjczyk - Simon Yates, Majka jest 14., a Michał Kwiatkowski zajmuje 33. miejsce.

Poranny przegląd sportowy - 12 września 2018.

Popołudniowy przegląd sportowy - 12 września 2018.

Czwarte miejsce w Grand Prix Series w Kazaniu to największy sukces w historii polskiego rugby kobiecego.