Ostatnia aktualizacja: 22.10.2018 08:01
Onico Warszawa pokonało 3:1 Aluron Virtu Wartę Zawiercie.
ONICO Warszawa
ONICO WarszawaFoto: Darek Matyja

Po trzech kolejkach Polskiej Ligi Siatkówki już tylko dwie drużyny mają na koncie po 3 zwycięstwa. Są to ZAKSA Kędzierzyn Koźle i ONICO Warszawa, które wczoraj wygrało trzeci mecz z rzędu - tym razem 3:1 z Aluronem Virtu Wartą Zawiercie.
Po dwóch łatwo wygranych setach do 17 i do 21, warszawianie mięli jednak dość poważny przestój w trzeciej partii, którą przegrali do 20. Czwarty set zakończył się jednak zwycięstwem ONICO 25:23. Najlepszym zawodnikiem meczu wybrano warszawskiego klubu - Rafaela Araujo.
W poniedziałek mecz kończący trzecia kolejkę siatkarskiej ekstraklasy. O 18:00 Asseco Resovia rzeszów zagra z GKS-em Katowice.

W poniedziałek w zapaśniczych mistrzostwach świata w Budapeszcie wystąpi Roksana Zasina. W ubiegłorocznej imprezie tej rangi w Paryżu Polka wywalczyła brązowy medal. W niedzielę nasi zawodnicy rywalizujący w stylu wolnym Magomedmurad Gadżijew w kategorii do 65 kilogramów i Sebastian Jerzeziański w kat. do 92 kg przegrali w 1/8 finału.

Więcej informacji w dźwiękowej wersji Porannego Przeglądu Sportowego przygotowanego przez Mateusza Fusiarza.

Team Czech wygrał zorganizowany w Warszawie Słowiański/Bałtycki Turniej Siódemek Roller Derby. W zawodach rywalizowały drużyny z Czech, Łotwy, Rosji i Polski.

Siedmiolatkowie z dziewięciu drużyn rywalizowali dziś w Warszawie podczas turnieju Deyna Warsaw Cup 2018. Jak przekonują organizatorzy, nie chodziło tylko o zwycięstwo, a o dobrą zabawę i wychowanie w sportowym duchu.

Sportowe podsumowanie dnia - 21 października 2018.