Ostatnia aktualizacja: 18.11.2018 22:15
Sportowe podsumowanie dnia - 18 listopada 2018.
Skoki narciarskie - zdjęcie ilustracyjne
Skoki narciarskie - zdjęcie ilustracyjneFoto: PR

Rosjanin Jewgienij Klimow wygrał konkurs indywidualny na skoczni w Wiśle-Malince rozpoczynający sezon Pucharu Świata. Drugie miejsce zajął Niemiec Stephan Leyhe, a trzeci był Japończyk Ryoyu Kobayashi. Najlepszy z Polaków - Kamil Stoch był czwarty. Szósty był Piotr Żyła, 8. miejsce zajął Dawid Kubacki, 23. był Jakub Wolny, a 29. Maciej Kot. Kolejne konkursy w przyszły weekend w Kuusamo.

Alexander Zverev wygrał finał tenisowego ATP Finals w Londynie. W ostatnim meczu turnieju Niemiec pokonał Serba Novaka Djokovicia 6:4, 6:3. To pierwsze zwycięstwo Zvereva w tej imprezie i dziesiąty tytuł w karierze.

Więcej informacji w dźwiękowej wersji Sportowego Podsumowania Dnia przygotowanego przez Mateusza Fusiarza.

***

Polscy pięściarze przywiozą trzy brązowe medale z rozgrywanych w Hiszpanii Mistrzostw Unii Europejskiej. Miejsce na podium w Valladoid wywalczyli Jakub Słomiński, Radomir Obruśniak i Filip Wąchała.

Na warszawskim Służewcu zakończył się sezon wyścigów konnych. Dziś odbyło się tam ostatnie osiem gonitw roku 2018.

Leszek Naziemiec kontynuuje podróż na Antarktydę - fale ogromne...