Trzy polskie pięściarki przegrały w ćwierćfinałach MŚ w Indiach.
Elżbieta Wójcik przegrywa w ćwierćfinale MŚ
Elżbieta Wójcik przegrywa w ćwierćfinale MŚFoto: AIBA / screen

Bez medali powrócą polskie pięściarki z mistrzostw świata w boksie w Indiach.
W ćwierćfinałach wystąpiły we wtorek trzy nasze reprezentantki. Najpierw Agata Kaczmarska (81 kg) przegrała na punkty z Turczynką Elif Guneri. Potem Sandra Drabik (51 kg) nie dała rady reprezentantce Kazachstanu - Jainie Szekerbekowej. Najbliżej awansu była Elżbieta Wójcik w kategorii do 75 kg - ale też przegrała 2:3 z reprezentantką Walii - Lauren Price.

Więcej informacji - w tym o dzisiejszymmeczu z Portugalią - w dźwiękowej wersji Przeglądu.

Polscy pięściarze przywiozą trzy brązowe medale z rozgrywanych w Hiszpanii Mistrzostw Unii Europejskiej. Miejsce na podium w Valladoid wywalczyli Jakub Słomiński, Radomir Obruśniak i Filip Wąchała.

Sandra Drabik i Elżbieta Wójcik wygrały swoje walki w 1/8 finału MŚ w boksie w Indiach.

Odszedł wychowawca kilku pokoleń znakomitych pięściarzy.