Poranny przegląd sportowy - 21 listopada 2018.
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: A_Lesik / Shutterstock, Inc.

Zwycięstwo i remis z Portugalczykami na zakończenie piłkarskiego 2018 roku.
Piłkarska reprezentacja Polski do lat 21 awansowała na młodzieżowe mistrzostwa Europy. W rewanżowym spotkaniu barażowym "Biało-czerwoni" pokonali w Chaves Portugalczyków 3:1 (3:0). Gole dla polskiego zespołu, wszystkie w pierwszej połowie, strzelili Krystian Bielik, Dawid Kownacki i Sebastian Szymański.

Wygrać nie udało się naszej seniorskiej kadrze. Piłkarze Jerzego Brzęczka zremisowali w Guimaraes z Portugalczykami 1:1 w ostatnim spotkaniu grupy 3 dywizji A Ligi Narodów. Portugalia wyszła na prowadzenie w 34. minucie po golu Andre Silvy. Wyrównał w 66. minucie Arkadiusz Milik, wykorzystując rzut karny. Chwilę wcześniej czerwoną kartkę obejrzał pomocnik gospodarzy Danilo Pereira.

Więcej informacji w dźwiękowej wersji Porannego Przeglądu Sportowego przygotowanego przez Mateusza Fusiarza.

Odszedł wychowawca kilku pokoleń znakomitych pięściarzy.

Trzy polskie pięściarki przegrały w ćwierćfinałach MŚ w Indiach.

Drużyna krakowskiej Akademii Górniczo-Hutniczej wygrała rozgrywany w Warszawie Akademicki Puchar Polski w Unihokeju. Impreza odbyła się po raz drugi.