Ostatnia aktualizacja: 22.01.2019 08:01
Poranny Przegląd sportowy - 22 stycznia 2019.
Margaret Court Arena
Margaret Court ArenaFoto: Wikipedia / Skyscraper297 CC BY-SA 3.0

Łukasz Kubot i Iga Świątek niestety przegrali w  drugiej rundzie gry mieszanej wielkoszlemowego turnieju Australian Open z czesko-amerykańką parą Barbora Krejcikova-Rajeev Ram 3:6, 6:4 i 5-10.
Dziś z zawodami pożegnała się też nasza juniorka Stefania Rogozińska-Dzik. Polka przegrała w drugiej rundzie po trzysetowym boju ze Szwajcarką Valentiną Ryser 7:6, 6:7 1-6. Najbardziej szkoda drugiego seta, w którym nasza zawodniczka mogła zwycięsko zakończyć spotkanie w tie braku, który jednak ostatecznie przegrała 10:12.
Znamy tez pierwszego półfinalistę gry singlowej. Został nim Grek Stefanos Tsitsipas, który wygrał w 4 setach z Hiszpanem Roberto Bautistą Agutem 7:5, 4:6, 6:4, 7:6.
Grek wcześniej wyeliminował z turnieju Szwajcara Rogera Federera.

Poranny przegląd sportowy - 21 stycznia 2019.

Piotr Małachowski o... "gonieniu króliczka"

Ostatnia aktualizacja: 21.01.2019 21:31
W rzucie dyskiem osiągnął niemal wszystko... ale wciąż marzy o tytule mistrza olimpijskiego.

Popołudniowy przegląd sportowy - 21 stycznia 2019.