Ostatnia aktualizacja: 15.02.2019 17:10
Popołudniowy przegląd sportowy - 15 lutego 2019.
Karolina Bosiek
Karolina BosiekFoto: Wikimedia Commons/Clement Bucco-Lechat/Cc-BY-SA-4.0

Panczenistka Karolina Bosiek zdobyła srebrny medal w rywalizacji na 1500 m podczas mistrzostw świata juniorów we Włoszech. Polka przegrała tylko z Holenderką Femke Kok, trzecia była Norweżka Ragne Wiklund. To czwarty medal niespełna 19-letniej Bosiek w tego typu imprezie. Wcześniej zdobyła srebro w biegu ze startu wspólnego i brąz w sprincie drużynowym w Salt Lake City oraz brąz w sprincie drużynowym w Changchun.

Reprezentacja Polski w składzie Hanna Sokołowska, Magdalena Zych, Mateusz Krzemiński i Mateusz Mikołajuk zajęła drugie miejsce w finale sztafety mieszanej w short tracku na 3000 metrów podczas Olimpijskiego Festiwalu Młodzieży Europy w Sarajewie. Wygrali Węgrzy, a trzecie miejsce padło łupem Holendrów.

Więcej informacji w dźwiękowej wersji Popołudniowego Przeglądu Sportowego przygotowanego przez Mateusza Fusiarza.

Agnieszka Kobuis-Zawojska i Maciek Zawojski - wioślarskie małżeństwo.

Popołudniowy Przegląd Sportowy - 14 lutego 2019.