X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Legia gra dalej, Liverpool zdobył Superpuchar

Ostatnia aktualizacja: 15.08.2019 08:01
Legia wygrała z Atromitosem i walczy dalej o Ligę Europy. Liverpool wygrał po karnych z Chelsea w meczu o Superpuchar UEFA.
Kibice Legii
Kibice Legii Foto: Darek Matyja

Legia Warszawa awansowała do czwartej, decydującej rundy kwalifikacji piłkarskiej Ligi Europy. Po bezbramkowym remisie u siebie, w rewanżowym spotkaniu trzeciej rundy Legia wygrała w Atenach z Atromitosem 2:0. Pierwszego gola dla zespołu z Warszawy w 29 minucie strzelił obrońca Paweł Stolarski. Wynik meczu w 51 minucie ustalił gruziński pomocnik Legii Walerian Gwilia. Następnym przeciwnikiem wicemistrzów Polski będzie duńskie Midtjylland lub Glasgow Rangers. Szkoci wygrali na wyjeździe 4:2 i w dzisiejszym rewanżu (o 20:45) są zdecydowanym faworytem .

Liverpool wygrał piłkarski Superpuchar Europy. W spotkaniu rozgrywanym w Stambule  pokonał po serii rzutów karnych inny angielski klub Chelsea. Po 120 minutach gry był remis 2:2. Pierwszą bramkę w 36. minucie zdobył francuski napastnik Chelsea Olivier Giroud. W 48. minucie wyrównał senegalski napastnik Liverpoolu Sadio Mane. W dogrywce w 95. minucie drugą bramkę dla Liverpoolu zdobył Mane, a w 101. minucie po strzale z rzutu karnego wyrównał pomocnik klubu z Londynu - Jorginho. W serii rzutów karnych pomylił się napastnik Chelsea Tammy Abraham i Liverpoolu wygrał 5-4. To czwarty Superpuchar Europy w dorobku Liverpoolu.

Iga Świątek odpadła w drugiej rundzie tenisowego turnieju WTA w Cincinnati. 18-letnia warszawianka przegrała ze starsza o 5. lat, 20. w światowym rankingu Estonką Anett Kontaveit 4:6, 6:7 (2-7).

Więcej informacji w dźwiękowej wersji Przeglądu.

***

aby dodać komentarz
brak

Poranny przeglad sportowy - 14 sierpnia 2019.

Legia wywalczyła awans do kolejnej rundy kwalifikacji Ligi Europy. Liverpool i Chelsea graja o  Superpuchar.

Dwukrotna medalistka Uniwersjady w Neapolu o swojej karierze i walce o igrzyska olimpijskie.