Medal polskich juniorek w ME w strzelectwie

Ostatnia aktualizacja: 28.02.2020 07:01
Poranny przegląd sportowy - 28 lutego 2020.
Brązowe medalistki MEJ w strzelectwie - Wrocław 2020
Brązowe medalistki MEJ w strzelectwie - Wrocław 2020Foto: facebook PZSS

We Wrocławiu trwają mistrzostwa Europy w strzelectwie sportowym. Wczoraj nasi reprezentanci zdobyli trzeci medal w tej imprezie. Polskie juniorki wywalczyły brąz w konkurencji strzelania z karabinu na 10 metrów. Nasz zespół tworzyły Julia Piotrowska, Julia Grzybowska i Ola Szutko, dla której był to już drugi medal mistrzostw we Wrocławiu.
Wcześniej zdobyła złoto startując indywidualnie w strzelaniu z karabinu na 10 metrów.
W  konkurencji seniorów jak do tej pory jedyny medal dla Polski zdobył Łukasz Czapla, który był trzeci w strzelaniu do ruchomej tarczy.
Mistrzostwa zakończą się w niedzielę

Wczoraj rozegrano mecze rewanżowe 1/16 finału piłkarskiej Ligi Europy. Do kolejnej fazy zgodnie z oczekiwaniami awansowały takie kluby jak  Inter, Roma, Sevilla, Bayer Leverkusen czy Manchester United... Odpadł natomiast ubiegłoroczny finalista tych rozgrywek Arsenal Londyn został, który wyeliminowany przez Olympiakos Pireus

Po dwutygodniowej przerwie związanej z występami kadry w kwalifikacjach do mistrzostw Europy, rozgrywki wznowiła ekstraklasa koszykarzy.

I od razu doszło do meczu na szczycie, w którym  Anwil Włocławek przegrał u siebie ze Stelmetem Zielona Góra 79:95.

Więcej informacji w dźwiękowej wersji Przeglądu.