Polska wygrała z Bośnią i Hercegowiną 3:0

Ostatnia aktualizacja: 15.10.2020 08:01
Dwa razy Lewandowski, raz Linetty i efektowne zwycięstwo piłkarskiej reprezentacji w Lidze Narodów.
  • Poranny przegląd sportowy - 15 października 2020.
Robert Lewandowski
Robert Lewandowski Foto: shutterstock.com/ Gints Ivuskans

Piłkarska reprezentacja Polski wygrała 3:0 we Wrocławiu, w meczu czwartej kolejki Ligi Narodów.
Dwie bramki dla naszej drużyny zdobył Robert Lewandowski (40. i 51. minuta), autorem jednego gola był Karol Linetty (45. minuta, głową) - po podaniu Lewandowskiego. Nasi rywale od 15. minuty grali w dziesiątkę, po tym jak Anel Ahmedhodzic zobaczył czerwoną kartkę za faul na Lewandowskim.

W innym meczu naszej grupy Włochy zremisowały 1:1 z Holandią. Po czterech seriach spotkań Polska ma 7 punktów i o punkt wyprzedza Włochy oraz o dwa Holandię.

W listopadzie Polacy zagrają jeszcze w Lidze Narodów z Włochami i Holandią.

Więcej o tym meczu oraz o innych sportowych wydarzeniach w Porannym przeglądzie sportowym autorstwa Mateusza Fusiarza, który był na spotkaniu we Wrocławiu.

***

Polscy piłkarze do lat 21 są coraz dalej od awansu do finałowego turnieju mistrzostw Europy.

Iga Świątek o turnieju, popularności, oczekiwaniach i... muzyce.

Przemysław Zybko o programie Narodowa Reprezentacja Akademicka.