Dwa medale judoczek w Turcji

Ostatnia aktualizacja: 02.04.2021 08:00
Ola Kaleta i Julia Kowalczyk wywalczyły trzecie miejsca podczas pierwszego dnia turnieju Grand Slam w Antalyi.
Julia Kowalczyk
Julia KowalczykFoto: arch. Julii Kowalczyk

Bardzo dobrze spisały się polskie judoczki podczas pierwszego dnia turnieju Grand Slam w tureckiej Antalyi.
W kategorii do 52 kilogramów
Aleksandra Kaleta była trzecia, a Agata Perenc zająłe piąte miejsce. Natomiast w kategorii do 57 kilogramów Julia Kowalczyk także wywalczyła trzecie miejsce.

Posłuchajcie jak Julia oceniła pierwszy dzień rywalizacji w Turcji oraz co powiedziała po wywalczeniu pierwszego w karierze miejsca na podim w turnieju Grand Slam Ola Kaleta.

Turniej w Turcji, w którym startują reprezentanci z aż 93 krajów - w sumie jest ich niemal 450 - potrwa do soboty.
Forma naszych reprezentantek cieszy, bo te zawody są nie tylko okazją do zdobywania punktów w rankingu olimpijskim, ale też sprawdzianem formy przed mistrzostwami Europy, które w połowie kwietnia odbęda się w Lizbonie oraz czerwcowymi mistrzostwami świata w Budapeszcie.

***

Polacy przegrali na Wembley 1:2 w meczu kwalifikacji do mistrzostw świata.

Koszykarze powalczą o medale MP w sanitarnej "bańce"

Ostatnia aktualizacja: 01.04.2021 17:01
Popołudniowy przegląd sportowy - 1 kwietnia 2021.

Hubert Hurkacz pokonał Stefanosa Tsitsipasa w turnieju w Miami i w półfinale zagra z Rosjaninem Andriejem Rublowem...