Ostatnia aktualizacja: 21.01.2022 19:24
Polscy piłkarze ręczni przegrali w meczu mistrzostw Europy ze Szwedami 18:28.
Piłka ręczna
Piłka ręcznaFoto: Darek Matyja

Nie da się wygrać meczu samą obrona, nawet najlepszą... Żeby zwyciężać trzeba rzucać bramki, a to w ogóle nie wychodziła naszym piłkarzom ręcznym i w pierwszej połowie spotkania ze Szwedami w mistrzostwach Europy. Dość powiedzieć, że w ciągu pierwszych 30 minut meczu zaledwie 6 razy pokonali bramkarza rywali, pudłując w stuprocentowych sytuacjach. Szwedzi rzucili nam 14 bramek i właściwie już było po meczu.
W drugiej połowie nasi reprezentanci grali nieco skuteczniej jednak nie udało im się zmniejszyć różnicy i ostatecznie przegrali kolejny, już trzeci mecz w tych mistrzostwach, tym razem ze Szwecją 18:28.

Przed naszą reprezentacja jeszcze spotkania z Rosją w niedzielę i z Hiszpanią we wtorek.

***

Saneczkarz Mateusz Sochowicz o wyścigu z czasem, walce z kontuzja i olimpijskiej kwalifikacji na Pekin.

Piłkarska reprezentacja Polski przegrała w meczu drugiej fazy grupowej mistrzostw Europy z Norwegią 31:42.

Popołudniowy przegląd sportowy - 21 stycznia 2022.