Hurkacz w ćwierćfinale turnieju w Madrycie

Ostatnia aktualizacja: 05.05.2022 17:10
W walce o półfinał Hubert Hurkacz zagra z Serbem Novakiem Djokovicem.
Hubert Hurkacz na korcie
Hubert Hurkacz na korcieFoto: shutterstock/FRANCESCO PANUNZIO

Hubert Hurkacz awansował do ćwierćfinału turnieju tenisowego w Madrycie. Polak pokonał serbskiego tenisistę Dusana Lajovica 7:5, 6:3. Kolejnym rywalem Hurkacza będzie lider światowego rankingu Serb Novak Djokovic.
Po dwóch trzysetówkach w poprzednich rundach (z Boliwijczykiem Hugo Dellienem i Hiszpanem Alejandro Davidovichem Fokiną) tym razem nasz tenisista zakończył spotkanie w dwóch setach i tak właściwie trochę kłopotów miał tylko w pierwszej partii spotkania.

Djokovic miał jeszcze mniej pracy w trzeciej rundzie gdyż Szkot Andy Murray oddał mu walkowera.

Więcej informacji w dźwiękowej wersji Przeglądu.

***

Kolejny wygrany trzysetowy mecz Huberta Hurkacza - tym razem po tie-breaku w trzecim secie.

Po czterodniowym festiwalu rowerowym DOKA DOWNHILL CITY TOUR w Ustroniu już rozpoczęto przygotowania do kolejnej imprezy rowerowej w Krynicy.

Mimo prowadzenia 1:0 Manchester City przegrał w Madrycie z Realem i nie zagra w finale Ligi Mistrzów.