Argentyna wraca do gry po wygranej 2:0 z Meksykiem

Ostatnia aktualizacja: 26.11.2022 22:01
Sportowe podsumowanie dnia - 26 listopada 2022.
Leo Messi
Leo Messi Foto: PAP/EPA / Mohamed Messara

Piłkarze Argentyny wygrali z Meksykiem 2:0 w swoim drugim meczu na mistrzostwach świata w Katarze. Tak więc po niespodziewanej porażce w pierwszym meczu z Arabią Saudyjską Argentyńczycy wrócili do gry. Gole w spotkaniu z Meksykiem strzelali Leo Messi w 64. minucie i Enzo Fernandez w 87. minucie.
We wcześniejszym spotkaniu tej grupy Polska wygrała z Arabią Saudyjską również 2:0.
W tabeli grupy C przed ostatnią serią meczów prowadzi Polska z 4 punktami. Drugie miejsce zajmuje Argentyna (3 punkty), trzecie Arabia Saudyjska (także 3 punkty), a czwarty jest Meksyk, który ma 1 punkt za remis z Plakami w pierwszym meczu grupowym.
W ostatniej kolejce fazy grupowej Polska zagra z Argentyną, a Arabia Saudyjska z Meksykiem. Mecze zostaną rozegrane w środę o 20:00.

Więcej informacji w dźwiękowej wersji Sportowego podsumowania dnia.

***

Sportowe podsumowanie dnia - 25 listopada 2022.

Piłkarska reprezentacja Polski zagra w sobotę o 14:00 w swoim drugim meczu mistrzostw świata w Katarze z... Arabią Saudyjską.

Zieliński i Lewandowski strzelcami bramek, Szczęsny obronił karnego.