San Antonio Spurs wygrali z Oklahoma City Thunder w lidze NBA.
Jeremy Sochan
Jeremy Sochan Foto: San Antonio Spurs / NBA

Dobry mecz koszykarzy San Antonio Spurs w lidze NBA.
Zespół Jeremiego Sochana wygrał 132:118 z Oklahoma City Thunder, a Polak rzucił 21 punktów i miał 10 zbiórek.
Jest okazja do świętowania, bo w tym sezonie Spurs niezbyt często wygrywają - to ich dopiero 12. zwycięstwo w 60 meczu. Oklahoma City Thunder to wicelider Konferencji Zachodniej, który w tym sezonie wygrał 41 meczów, liderem są Minnesota Timberwolves, z 42 wygranymi w 59 meczach. Na Wschodzie najlepszym bilansem mogą pochwalić się Boston Celtics, którzy mają 46 zwycięstw w 58 meczach.

Więcej informacji z innych sportowych aren znajdziecie w dźwiękowej wersji Przeglądu.

05:42 PSR - 1 marca 2024.mp3 Poranny Przegląd Sportowy - 1 marca 2024

***

Do wyłonienia półfinalistów w obu środowych ćwierćfinałach potrzebne były dogrywki.

Studentka Politechniki Łódzkiej w Akademickich Mistrzostwach Świata w łyżwiarstwie szybkim w Hamar w Norwegii wywalczyła dwa złote medale indywidualnie i brąz w drużynie.

Hubert Hurkacz wygrał tylko pierwszego seta z Ugo Humbertem, w kolejnych dwóch lepszy był Francuz.