Ostatnia aktualizacja: 24.02.2024 22:05
W niedziele kolejny konkurs lotów narciarskich w Oberstdorfie.
Kamil Stoch
Kamil Stoch Foto: Shutterstock.com/MaciejGillert

Do tego już w tym sezonie zdążyliśmy się przyzwyczaić. Polscy skoczkowie znów poza czołową dziesiątką konkursu Pucharu Świata w lotach w niemieckim Oberstdorfie.
Najlepiej z Polaków spisał się Kamil Stoch, który był 12., Aleksander Zniszczoł zajął 19. miejsce, na 26. pozycji rywalizację zakończył Piotr Żyła, a Dawid Kubacki nie wszedł do drugiej serii kończąc konkurs na 39. miejscu.
Wygrał Słoweniec Timi Zajc, który wyprzedził swojego rodaka Petera Prevca i Austriaka Stefana Krafta.

W niedzielę o 16:00 kolejny konkurs lotów w Oberstdorfie.

Więcej informacji w dźwiękowej wersji Sportowego Podsumowania Dnia.

03:32 [CZWORKA]CZWORKA (mp3) 24 luty 2024 22_00_03.mp3 Sportowe podsumowanie dnia - 24 lutego 2024

***

Piłkarze Legii przegrali na własnym stadionie 0:3 z Molde i odpadli z Ligi Konferencji.

Iga Świątek nieoczekiwani odpadła w półfinale tenisowego turnieju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.