X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Lato z Radiem Festiwal w Czwórce. Co w programie?

Ostatnia aktualizacja: 26.08.2018 07:21
Już dziś, o godzinie 13.00 rozpoczęła się największa otwarta, niebiletowana impreza muzyczna tych wakacji.  Na dwóch scenach wystąpi plejada gwiazd polskiej muzyki.
Plakat promocyjny wydarzenia Lato z Radiem Festiwal 2019
Plakat promocyjny wydarzenia "Lato z Radiem Festiwal 2019Foto: Polskie Radio

W niedzielę, na gdyńskiej plaży wystąpi 16 czołowych artystów polskiej sceny muzycznej. Podczas wydarzenia artyści zagrają na dwóch scenach. Na scenie "Polski Top" zaprezentują się kolejno: Smolik / Kev Fox, Brodka, Kortez, Coma, Fisz Emade Tworzywo, Ørganek i Krzysztof Zalewski. Natomiast na scenie "Idzie nowe" zagrają: Oxford Drama, Król, Rebeka, Daria Zawiałow, xxanaxx, Tulia, MaJLo i Barbara Wrońska. 

Kierownikiem artystycznym Festiwalu jest Piotr Metz, który razem z dziennikarzami muzycznymi Polskiego Radia poprowadzi to wydarzenie. Koncerty zapowiadać będą: Marcin Kusy i Paweł Sztompke z radiowej Jedynki, Anna Gacek, Agnieszka Szydłowska, Piotr Baron, Marek Niedźwiecki, Piotr Stelmach, Hirek Wrona i Tomasz Żąda z Trójki oraz Damian Sikorski i Ula Kaczyńska z Czwórki.

***

Do słuchania Lato z Radiem Festiwal 2018 zapraszamy od godz. 13.05 do północy na żywo, na antenie oraz za pomocą player.pl na stronie Polskiego Radia. Zapraszamy!

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak