X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Lato z Radiem 2018

Lato z Radiem z pazurem. Tak bawiła się Gdynia

Organek, Monika Brodka, Coma, Tulia, Krzysztof Zalewski i wielu innych fantastycznych polskich artystów uświetniło jedyny w swoim rodzaju, największy niebiletowany koncert tego roku "Lato z Radiem Festiwal 2018". Dwie sceny, jedenaście godzin znakomitego grania, ponad sto tysięcy fanów muzyki, których do zabawy zachęcali dziennikarze Polskiego Radia. Zobacz, jak w ostatni weekend sierpnia bawiła się Gdynia!
Zobacz więcej na temat:  Lato z Radiem Lato z Radiem 2018 TYLKO U NAS MUZYKA KULTURA

Wielki finał Festiwalu „Lata z Radiem” w Gdyni

W Gdyni odbył się wielki finał Festiwalu "Lata z Radiem". Na dwóch scenach na Skwerze Kościuszki w Gdyni wystąpiło w sumie 16 artystów - między innymi: Coma, Kortez, Brodka i Daria Zawiałow. Na pierwszej z nich: "Polski Top" grali muzycy dobrze znani publiczności i słuchaczom, a na scenie "Idzie nowe"- młodzi, obiecujący artyści. Na temat wykonawców, a także organizacji i przebiegu wydarzenia mówił dyrektor artystyczny festiwalu Piotr Metz.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 KULTURA Gdynia Polskie Radio Piotr Metz Lato z Radiem Lato z Radiem 2018 Coma Kortez Brodka Daria Zawiałow

Lato z Radiem Festiwal okiem naszego radiowego drona! WIDEO

W Gdyni trwa święto radia. Na skwerze Kościuszki, w Parku Rady Europy oraz przy miejskiej plaży czekają na odwiedzających liczne atrakcje, animacje i propozycje spędzania wolnego czasu. Można dowiedzieć się, jak praca w radiu wygląda od kuchni. Audycje na żywo są nadawane między innymi z pokładu statku-muzeum "Dar Pomorza". A już jutro - niezwykły koncert, którego można słuchać również na antenach radiowych i na portalu PolskieRadio.pl. 
Zobacz więcej na temat:  TYLKO U NAS Lato z Radiem Lato z Radiem 2018