Lato z Radiem Festiwal w Czwórce. Co w programie?

Ostatnia aktualizacja: 26.08.2018 07:21
Już dziś, o godzinie 13.00 rozpoczęła się największa otwarta, niebiletowana impreza muzyczna tych wakacji.  Na dwóch scenach wystąpi plejada gwiazd polskiej muzyki.
Plakat promocyjny wydarzenia Lato z Radiem Festiwal 2019
Plakat promocyjny wydarzenia "Lato z Radiem Festiwal 2019Foto: Polskie Radio

W niedzielę, na gdyńskiej plaży wystąpi 16 czołowych artystów polskiej sceny muzycznej. Podczas wydarzenia artyści zagrają na dwóch scenach. Na scenie "Polski Top" zaprezentują się kolejno: Smolik / Kev Fox, Brodka, Kortez, Coma, Fisz Emade Tworzywo, Ørganek i Krzysztof Zalewski. Natomiast na scenie "Idzie nowe" zagrają: Oxford Drama, Król, Rebeka, Daria Zawiałow, xxanaxx, Tulia, MaJLo i Barbara Wrońska. 

Kierownikiem artystycznym Festiwalu jest Piotr Metz, który razem z dziennikarzami muzycznymi Polskiego Radia poprowadzi to wydarzenie. Koncerty zapowiadać będą: Marcin Kusy i Paweł Sztompke z radiowej Jedynki, Anna Gacek, Agnieszka Szydłowska, Piotr Baron, Marek Niedźwiecki, Piotr Stelmach, Hirek Wrona i Tomasz Żąda z Trójki oraz Damian Sikorski i Ula Kaczyńska z Czwórki.

***

Do słuchania Lato z Radiem Festiwal 2018 zapraszamy od godz. 13.05 do północy na żywo, na antenie oraz za pomocą player.pl na stronie Polskiego Radia. Zapraszamy!