PODCAST#4 - Czwarta Scena Czwórki

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2018 11:50
W piątek rozpoczyna się Up To Date Festival. Ostatni odcinek podcastu Straight Outta Białystok poświęcony jest artystom, którzy wystapią na Czwartej Scenie Czwórki.
Audio
Up To Date Festival odbędzie się w dniach 7-8 września w Białymstoku
Up To Date Festival odbędzie się w dniach 7-8 września w BiałymstokuFoto: mat. prasowe/Up To Date

PODCAST#1 - Pozdro Techno >>>

Czwarta Scena Czwórki na festiwalu Up To Date pojawi się już po raz drugi. Wystąpią na niej m.in. Mordor Muzik, Undadasea, Earth Trax & Newborn JR i RAU DJ Set. 

PODCAST#2 - Beat >>>

Sylwetki muzyków jak zawsze prezentuje Dtekk czyli Jędrzej Dondziło - dyrektor artystyczny festiwalu. 

PODCAST#3 - Centralny Salon Ambientu >>>

***

Czytaj także
Up To Date Przemek Ozz Sejwa 1200.jpg
Up To Date Festival 2018. "Po to, by odkrywać muzykę"

Festiwal Up To Date to bez wątpienia wydarzenie, które w pierwszy weekend września przyciąga do Białegostoku tysiące fanów niebanalnych muzycznych brzmień, i którego muzyczny program i artystyczna oprawa wymagają od odbiorców pełnego zaangażowania. - W kwestii programowej i artystycznej rzadko godzimy się na kompromisy. Staramy się ich unikać na tyle, na ile to tylko możliwe. Trudno dziś o znalezienie partnera, który nie tylko zrozumie taki stan rzeczy, ale także pragnie nas w tym wspierać. Po ubiegłorocznym, dobrym dla naszej współpracy roku, tym razem wspólnie z Czwórką Polskim Radiem idziemy o krok dalej i przygotujemy jeszcze więcej nieco lżejszych gatunkowo muzycznych propozycji na najwyższym artystycznym poziomie [SZCZEGÓŁY >>>]- powiedział Jędrzej Dondziło, dyrektor artystyczny festiwalu Up To Date. 

kul/mat.prasowe/pj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak