Dla bezpieczeństwa i dla planety. Nowe podcasty Czwórki

Ostatnia aktualizacja: 21.04.2021 16:40
Na stronie podcasty.polskieradio.pl jest już ponad pół tysiąca podcastów radiowej Czwórki w 18 kategoriach. "CyberBezpieczni" i "Dialog z Planetą" to dwie najnowsze propozycje dla słuchaczy.
Czwórka nagrywa podcasty w 18 kategoriach
Czwórka nagrywa podcasty w 18 kategoriachFoto: mat. promocyjne

Posłuchaj także
shutt cyberbezp 1200.jpg
Najczęstsze oszustwa w sieci. Na co powinniśmy uważać?

Joanna Wziątek-Ładosz, specjalistka od cyberbezpieczeństwa, w swoim podcaście CyberBezpieczni przybliża takie hasła jak bezpieczeństwo IT, bezpieczeństwo internetowe, hakerzy, phishing czy polityka hase. "Media społecznościowe z głową" i "Bezpieczeństwo haseł nie tylko bankowych" to dwa pierwsze odcinki jej nowego podcastu.

Sprawdź też:

Posłuchaj także
śmieci morze ekologia 1200.jpg
Matka Ziemia choruje. "To jest dziś nasz największy problem"

Ekologia, zero-waste, ochrona przyrody, klimat, eko, edukacja, lifestyle to z kolei kluczowe hasła podcastu Dialog z Planetą Martyny Matwiejuk. W pierwszym odcinku autorka pyta: kiedy ostatnio wyrzuciliście do kosza obity owoc, niedojedzony jogurt, czy zeschnięte pieczywo? I podpowiada, jak uratować żywność, która wylądowała na śmietniku.

Wszystkie podcasty Czwórki dostępne są na stronie podcasty.polskieradio.pl >>>

. .

Czwórka Polskie Radio dostępna jest w Internecie na czworka.online, w systemie DAB+ i w urządzeniach mobilnych z systemem iOS oraz Android przez nową aplikację Polskie Radio.

***

Polskie Radio, jest największym publicznym nadawcą radiowym w Polsce. Emituje autorskie audycje muzyczne, programy publicystyczne, popularnonaukowe, edukacyjne, społeczne, rozrywkowe, familijne, religijne oraz słuchowiska i reportaże. Posiada cztery ogólnopolskie Programy – Jedynkę, Dwójkę, Trójkę, Polskie Radio 24 oraz Polskie Radio dla Zagranicy, a przez Internet, aplikację i w systemie DAB+ nadaje: Czwórkę, Polskie Radio Dzieciom, Polskie Radio Chopin i Polskie Radio Kierowców. Portal polskieradio.pl publikuje najważniejsze wiadomości z kraju i ze świata, udostępnia serwisy specjalne, materiały archiwalne i multimedia.

mat. prasowe/kul

Zobacz więcej na temat: Czwórka