Katar 2022. Argentyna zdobyła mistrzostwo świata

Ostatnia aktualizacja: 15.12.2022 07:25
Emocje sportowe sięgnęły zenitu - za nami finał XXII Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej! Mecz Francji z Argentyną zakończył się rzutami karnymi, w których lepsi byli Argentyńczycy. 
Mundial w Czwórce
Mundial w CzwórceFoto: Czwórka

"Gra w karne" - rywalizuj z innymi fanami piłki nożnej

Wszyscy słuchacze, którzy zainstalowali darmową aplikację "Czwórka" na mobilnych urządzeniach z systemem iOS lub Android, mogli wziąć udział w zabawie. "Gra w karne" oferuje jednoosobową rozgrywkę w stylu retro. Cel jest prosty: strzelić jak najwięcej goli. Każda bramka sprawia, że poziom trudności wzrasta. Gameplay i oprawa graficzna "Gry w karne" nawiązują do nieśmiertelnych arcade'owych automatów. Z pewnością przypadnie to do gustu zarówno maniakom futbolu, jak i miłośnikom 8-bitowych gier.

"Gra w karne" jest dostępna w aplikacji mobilnej "Czwórka" całkowicie za darmo, przez cały okres trwania Mistrzostw Świata. Powodzenia!

Śledź przebieg mundialu, słuchając Czwórki

Przez cały okres trwania mundialu mogliście liczyć na najświeższe informacje i najciekawsze fakty dotyczące Mistrzostw Świata. Futbolowych wieści można było słuchać w porannych (7.45) i popołudniowych (16.45) przeglądach sportowych, a także w audycji "Strefa sportu" po godz. 21.30. Teraz czas na podsumowania.

Źr. StadionyNET/Stadiony Mistrzostw Świata w Katarze

***

mat. pras/aś/kd/aw/kor/kul