Kolejne mocne ogłoszenie SnowFest Festival

Ostatnia aktualizacja: 06.12.2023 15:18
Organizatorzy rozwiewają wątpliwości - ten zimowy weekend z pewnością będzie gorący.
Oskar i Steez, czyli duet PRO8L3M
Oskar i Steez, czyli duet PRO8L3MFoto: SnowFest Festival/mat. prasowe

Już tylko trzy miesiące dzielą nas od wielkiego muzycznego święta w środku zimy, czyli od jedenastej już odsłony wyjątkowego SnowFest Festival. Po raz kolejny Szczyrk zmieni się w miejsce pełne najlepszych dźwięków, efektów wizualnych, sportów zimowych i pysznego jedzenia.

1 i 2 marca Szczyrk odwiedzą ogłoszeni już wcześniej: Rudimental, których utwory regularnie lądują na szczytach list przebojów. Połamane dźwięki zaserwują też Delta Heavy, czyli duet który zadebiutował w 2009 roku i szybko został zauważony przez legendarną wytwórnię RAM Records. Nie zabraknie silnej reprezentacji polskich artystów, bo do Szczyrku przyjadą - Lordofon oraz Św. Bass.


Posłuchaj
01:18 CZWÓRKA Muzyczny Lunch - snowfest 05.12.2023.mp3 SnowFest 2024 - nowe ogłoszenie (Muzyczny Lunch/Czwórka)

 

Dzisiaj do wymienionych wyżej artystów dołączają:
 Röyksopp, czyli norweska grupa, która ma na koncie takie przeboje, jak "Poor Leno", "Sparks", "Eple" czy "So Easy". Wydali 8 albumów, z których trzy, sygnowane nazwą Profound Mysteries, ukazały się w 2022 roku.
 Na festiwalu wystąpi także uwielbiany przez publiczność Gerd Janson. Jest ceniony nie tylko za muzyczną wszechstronność i niemal encyklopedyczną znajomość muzyki, ale i też didżejskie umiejętności oraz doskonałe wyczucie parkietu.
 Po raz pierwszy w Szczyrku pojawi się reprezentant brazylijskiej sceny muzycznej i jednocześnie legenda gatunku drum'n bass - DJ Marky. Przeszedł on drogę od imprezowicza i zapalonego kolekcjonera winyli do szanowanego na arenie międzynarodowej DJ-a i producenta, szefa własnej wytwórni Innerground Records.
• Czwartym z ogłoszonych artystów jest niezastąpiony duet PRO8L3M, który w Szczyrku pojawi się po dwuletniej przerwie. Ich najnowsza, jubileuszowa płyta ukzała się zaledwie kilka dni temu. Krążek "PROXL3M" zapowiada nową trasę koncertową, w ramach której pojawią się także na SnowFest Festival.

To jeszcze nie wszyscy wykonawcy, kolejne ogłoszenie w styczniu, ale już teraz warto zaplanować sobie pierwszy marcowy weekend.

Sprawdź też:
• SnowFest Festival przedstawił pierwszych artystów kolejnej edycji

  

AŚ, mat. prasowe