Czwórka brzmi dobrze. Wyjątkowy koncert!

Ostatnia aktualizacja: 03.09.2016 17:20
W sobotę w klubie "Cud nad Wisłą" w Warszawie miało miejsce wyjątkowe wydarzenie kulturalno-muzyczne "Czwórka online".
Audio
  • Karina Terzoni opowiada o naszym wyjątkowym wydarzeniu kulturalno-muzycznym "Czwórka online" (BąŻur/Czwórka)
  • Czwórkowe reporterki, Justyna Tylczyńska i Dominika Klimek, rozmawiają z prowadzącymi i uczestnikami warsztatów podczas imprezy Czwórka online. Czwórka brzmi dobrze (Artystyczny wybieg/Czwórka)
  • Nasza reporterka Justyna Tylczyńska rozmawia z uczestnikami imprezy Czwórka online (Artystyczny wybieg/Czwórka)
  • Czwórkowe reporterki i ich relacja z warsztatów "Pocztówka dźwiękowa" odbywających się podczas imprezy Czwórka online (Artystyczny wybieg/Czwórka)
Czwórka - brzmi dobrze - LIVE w Cudzie nad Wisłą
Czwórka - brzmi dobrze - LIVE w Cudzie nad WisłąFoto: Czwórka

Za nami audycja na żywo, ciekawe warsztaty, koncerty. Późnym wieczorem najlepsze sety zagrali DJ Bert i Harper.

Czwórka rozpoczęła sobotnią imprezę audycją plenerową "Artystyczny wybieg", do której zaproszeni zostali młodzi twórcy z różnych dziedzin. Prowadziły ją Ula Kaczyńska i Katarzyna Cygler. Uczestnicy wydarzenia w Cudzie nad Wisłą mogli wziąć także udział w warsztatach: "Pocztówka dźwiękowa", "Gabinet Masażu Ucha Wewnętrznego" oraz w specjalnych warsztatach radiowych, które poprowadził dziennikarz Czwórki Patryk Kuniszewicz oraz eksperci z Centrum Edukacji Medialnej Polskiego Radia. Warsztaty pod hasłem "Usłyszeć taniec" zwieńczył specjalny pokaz uczestników na scenie.

Wśród wykonawców koncertu znaleźli się: młoda wokalistka Yuuki z Czwórkowej audycji "Będzie głośno", Numer Raz z Abdoolem, NovikaLex oraz Kuba Karaś z zespołu The Dumplings. O godz. 22.00 rozpoczęła się impreza w towarzystwie DJ-ów Berta i Harpera.

>>> Posłuchaj koncertu Numera Raza i Abdoola <<<

>>> Posłuchaj koncertu młodej artystki Yuuki <<<

>>> Posłuchaj koncertu Noviki i Lexa <<<

>>> Posłuchaj DJ seta Kuby Karasia <<<

>>> Posłuchaj "Basstionu" Harpera znad Wisły <<<

>>> Posłuchaj "Kluboteki" Berta z Cudu nad Wisłą <<<

Od 1 września Czwórki można słuchać w Internecie na stronie czworka.online, w smartfonach po ściągnięciu darmowej, dostępnej na wszystkich platformach aplikacji "Polskie Radio" oraz w cyfrowych radioodbiornikach. Oprócz stałych audycji autorskich obecnych do tej pory na antenie, Czwórka w większym stopniu udostępnia swoją antenę młodym ludziom, m.in. w programach "Będzie głośno" i "Artystyczny wybieg". Stacja chce stworzyć platformę wymiany doświadczeń i prezentacji twórczości młodych osób, dla których wiele dróg jest jeszcze zamkniętych, nieprzetartych. W przyszłości Czwórka planuje również organizowanie wystaw w Polskim Radiu oraz nagrywanie minisłuchowisk. Powrócą również Czwórkowe koncerty, które będą transmitowane na antenie.  

Zobacz więcej na temat: Czwórka MUZYKA