Nieprzeciętni 2021 - startuje plebiscyt Czwórki!

Ostatnia aktualizacja: 22.03.2021 06:43
Rusza Plebiscyt Nieprzeciętni 2021, w którym szukamy ludzi mających niebanalne pasje czy wyjątkowe umiejętności. 
.
.Foto: .
HEADER_nieprzecietni-01.png
ZOBACZ WIĘCEJ Serwis specjalny Nieprzeciętni 2021 >>>

"Nieprzeciętni" to plebiscyt Czwórki, adresowany do młodych ludzi, którzy na co dzień podejmują nietypowe działania, mają niebanalne zainteresowania, tworzą wyjątkowe rzeczy. Tegoroczna odsłona wydarzenia wystartowała 22 marca. 

ZOBACZ TAKŻE Nieprzeciętni 2020 - tak wyglądał wielki finał

Od 22 marca do 18 kwietnia można nadsyłać zgłoszenia kandydatów spośród rodziny i znajomych lub zgłosić się samemu poprzez formularz znajdujący się na stronie internetowej czworka.online lub poprzez wysłanie wiadomości na adres nieprzecietni@polskieradio.pl. Jedynym warunkiem uczestnictwa jest wiek między 18. a 35. rokiem życia. Zwycięzcę poznamy 24 czerwca.

NIEPRZECIETNI-1200 500.jpg
ZOBACZ WIĘCEJ Serwis specjalny Nieprzeciętni 2020 >>>

ZOBACZ TAKŻE Nieprzeciętni 2019. Wielka gala - sprawdź, co się działo [GALERIA]

Spośród wszystkich kandydatur, kapituła plebiscytu wybierze 10 finalistów i ogłosi ich nazwiska 17 maja. W skład tegorocznej Kapituły weszli Hanna Dołęgowska, szefowa radiowej Czwórki. Przewodnicząca Jury, od początku kariery zawodowej związana jest z Polskim Radiem. W 2017 roku otrzymała prestiżową nagrodę Złoty Mikrofon m.in. za otwartość na młodych słuchaczy, determinację, pomysłowość i niekonwencjonalne popularyzowanie sportu jako sposobu na życie. W Kapitule zasiądą także: Arkadiusz Andrejkow, czyli Nieprzeciętny 2020, twórca murali, streetartowiec, autor projektu Cichy Memoriał. Konrad Dąbrowski, to dziewiętnastolatek ścigający się w rajdach cross country na motocyklu, Paulina Górska - aktywistka, która promuje ekologiczny tryb życia, Michał "Majki" Kowalski - klarnecista, ale też wokalista, kompozytor, multiinstrumentalista, współzałożyciel grupy Myasta, która zwyciężyła czwórkowym konkursie "Wydaj płytę z Będzie głośno", także muzyk Jan Paszkowski, który występował w musicalu "Potruś Pan", ale dziś jest szefem kuchni, Łukasz Polikowski - psycholog biznesu, Izabela Sopalska-Rybak, prezes Fundacji Kulawa Warszawa.

Czytaj także:

W drugim etapie konkursu to słuchacze wybiorą zwycięzcę spośród 10 finalistów. Od 17 maja do  
13 czerwca 
będzie można głosować na swojego faworyta poprzez stronę czworka.online. Na chętnych, którzy dodatkowo ciekawie uzasadnią swój wybór, czekać będą nagrody. Wyniki głosowania i nazwisko "Nieprzeciętnego 2021" poznamy na uroczystej gali finałowej, zaplanowanej na 24 czerwca.

***

Czwórki można słuchać w Internecie na czworka.online, w systemie DAB+ i w urządzeniach mobilnych z systemem iOS oraz Android przez nową aplikację Polskie Radio.

kd

Zobacz więcej na temat: Czwórka Nieprzeciętni 2021