Festiwal Lato z Radiem - Czwórka w Zakopanem!

Ostatnia aktualizacja: 29.06.2019 16:49
To największa niebiletowana impreza muzyczna w Polsce. W Zakopanem podczas Festiwalu Lato z Radiem spotkać było można oczywiście także przedstawicieli Czwórki. Na miejscu była fotobudka, trick board, alkogogle i czwórkowe gadżety, a na naszej antenie - wyjątkowa plenerowa audycja.
Audio
  • Lato z Radiem 2019. Nadajemy z Zakopanego - cz. 1. (PlenAir/Czwórka)
Czwórka w Zakopanem. Na zdj. nasz dziennikarz Patryk Kuniszewicz
Czwórka w Zakopanem. Na zdj. nasz dziennikarz Patryk KuniszewiczFoto: Mateusz Kulik/Czwórka

W programie przegląd najważniejszych wydarzeń i letnich miejsc sezonu wakacyjnego - Kulturalny Plac Niepodległości, Kino Letnie, Skate Park w Parku Piłsudskiego czy ekstremalny Góralski Ślizg, a także relacje z konkursów i wspólnych zabaw przy stanowisku Czwórki. Zapraszaliśmy też na program "Festiwal Lato z Radiem", w którym transmisja koncertu Krzysztofa Zalewskiego. ZOBACZ WIĘCEJ >>>

Podczas Festiwalu Lato z Radiem spotkaliśmy się m.in. z przedstawicielkami Urzędu Miasta, Anną Karpiel-Semberecką, Zofią Kiełpińską i Joanną Staszak, a także Adamem Zaleskim z Zakopiańskiego Centrum Kultury, którzy zachęcali do odwiedzenia tego miasta. Sprawdziliśmy też, jak połączyć kulturę filmową ze sztuką nowych mediów, a najmłodsi słuchacze Czwórki zdradzali, co według nich warto zobaczyć, będąc w Zakopanem. 

W programie spotkaliśmy się także z Pawłem Adamskim z Outdoor Cinema, organizatorem - jak mówi - najdłuższego wakacyjnego festiwalu filmowego w Polsce, imprezy, która trwa przez 62 dni. Czy Zakopane, obok Sopotu, stało się w tym roku filmową stolicą Polski - o tym w nagraniu rozmowy w Czwórce. 

W sobotę, drugiego dnia Festiwalu Lata z Radiem czekaliśmy na Was już od godz. 15.00 przy oczku wodnym na Krupówkach. 

ZOBACZ TAKŻE Lato z Radiem 2019 - serwis specjalny >>>

***

lato z radiem 1200 kawka.jpg.jpg
Lato z Radiem Festiwal w Zakopanem - dzieje się w Czwórce

Tytuł audycji: PlenAir

Prowadzą: Mateusz Kulik i Patryk Kuniszewicz

Data emisji: 29.06.2019

Godzina emisji: 16.05


kd