Dubiel, Myszkowski i ich "absolutnie niepoważne" wyzwanie

Nieprzewidywalny i szalony. Taki jest youtuber Marcin Dubiel. Grał już w teatrze, serialu telewizyjnym, a teraz podbija sieć. W Czwórce zaś zmierzył się z wyjątkowym wyzwaniem.
Marcin Dubiel i Leon Myszkowski w studiu Czwórki wraz z Jankiem Kruczkowskim i Mateuszem Tomaszukiem. Myszkowski sprawił Dubielowi mega bag czelendż surprise
Marcin Dubiel i Leon Myszkowski w studiu Czwórki wraz z Jankiem Kruczkowskim i Mateuszem Tomaszukiem. Myszkowski sprawił Dubielowi mega "bag czelendż surprise"Foto: Czwórka
O Audycji
Tytuł Marcin Dubiel: moc internetu jest niesamowita
Prowadzący Mateusz Tomaszuk, Janek Kruczkowski
Opis

Nieprzewidywalny i szalony - taki jest youtuber Marcin Dubiel. Grał już w teatrze, serialu telewizyjnym, a teraz podbija sieć. W Czwórce zaś zmierzył się z wyjątkowym wyzwaniem.

W rankingach najchętniej oglądanych snaperów w Polsce zajmuje wysokie miejsce. Część z jego snapów można obejrzeć na YouTube, a niemal każdy z odcinków "Chorych Snapów Widzów" ma ponad 200 tysięcy odtworzeń. - Uświadomiłem sobie, że te "wyświetlenia" to realne osoby, które mnie naprawdę oglądają. To fantastyczne uczucie - mówił youtuber. W sieci, wraz z nim szaloną karierę robi jego 3-letnia siostra. - Za każdym razem, gdy się z nią spotykam, wychodzę pogryziony - śmieje się Dubiel.

Vloger w internecie sprawdzał się już w Emoji Challenge, Hel + Jajko Challenge, Chubby Bunny + Chilli Challange. Teraz zmierzył się z wyjątkowym wyzwaniem "Absolutnie niepoważnych" i spotkał… innego znanego vlogera. Opowiedział także, jak mu idzie gotowanie, czym zajmuje się na studiach i zdradził, dlaczego wciąż nie ma dziewczyny.

***

Tytuł audycji: Absolutnie niepoważni

Data emisji: 29.10.2015

Godzina emisji: 9.00

kd/mg

Goście Marcin Dubiel (youtuber), Leon Myszkowski (tajemniczy vloger, bohater challenge'a)
Playlista
Tagi
Playlista