Muzyka Xxanaxxu rozlewa się w plenerze

- Nasza muzyka jest trochę skrojona pod koncerty plenerowe. Koncerty kubowe są bardziej kameralne, a podczas tych plenerowych nasza muzyka rozlewa się wszędzie - mówili Klaudia Szafrańska i Michał Wasilewski z duetu Xxanaxx.
Ula Kaczyńska, Michał Wasilewski i Klaudia Szafrańska
Ula Kaczyńska, Michał Wasilewski i Klaudia SzafrańskaFoto: Mateusz Kulik/Czwórka
O Audycji
Tytuł Muzyka Xxanaxxu rozlewa się w plenerze
Prowadzący Ula Kaczyńska
Opis

Duet Xxanaxx usłyszymy na żywo niebawem m.in. na scenie festiwalu Lato z Radiem, który już 26 sierpnia. - Potrzebujemy bezpośredniego kontaktu z ludźmi i nie możemy się doczekać występu. Podczas festiwalu Lato z Radiem występują świetni artyści, z których część znamy osobiście i wiemy, że to fantastyczni ludzie. Fajnie będzie się spotkać na scenie i poza nią, a granie na takich festiwalach to prawdziwy zaszczyt - mówili muzycy Xxanaxxu.

W rozmowie z Ulą Kaczyńską zdradzili, że ich album ukaże się w październiku i będzie nosił tytuł "Gradient", a podczas festiwalu LzR wybrzmią premierowe piosenki Xxanaxxu. Jakie jeszcze niespodzianki zaplanowali podczas koncertu Lato z Radiem? I dlaczego ich nowa płyta będzie "Bardzo, bardzo"? Jakie muzyczne marzenia spełnili na tym krążku? O tym w nagraniu rozmowy ze studia Czwórki. Muzycy zapraszali także na jesienną trasę koncertową.

***

Tytuł audycji: Muzyczny Lunch

Data emisji: 27.07.2018

Godzina emisji: 13.05

kd/pg

Goście Michał Wasilewski, Klaudia Szafrańska
Playlista
Tagi
Playlista