Rebeka: będziemy skakać po nastrojach

Ostatnia aktualizacja: 17.08.2018 11:10
- Na koncercie w ramach "Lato z Radiem Festiwal 2018" zagramy najfajniejsze piosenki z naszych dwóch płyt oraz dwa numery zapowiadające krążek "Post Dreams" - mówią członkowie duetu Rebeka, który 26 sierpnia wystąpi na Skwerze Kościuszki w Gdyni.
Audio
  • Rebeka o nowej płycie, koncercie na "Lato z Radiem Festiwal 2018" i emocjonalnej amplitudzie, która pojawia się w premierowych piosenkach (Muzyczny Lunch/Czwórka)
Od lewej: Bartosz Szczęsny i Iwona Skwarek
Od lewej: Bartosz Szczęsny i Iwona SkwarekFoto: Czwórka/Adam Świetlicki
Obejrzyj
Rebeka o piosence, która pojawi się na płycie "Lato z Radiem Festiwal 2018"

Muzycy skończyli właśnie pracę nad nowym materiałem i przygotowują się do wydania swojej trzeciej płyty. Ostatni album Rebeki - "Davos" - miał premierę w 2016 roku. - W naszym duecie nie mamy jasnego podziału obowiązków: ja piszę teksty, Bartek tworzy muzykę. Wymieniamy się tymi zadaniami. I zanim dojdziemy do finalnego i satysfakcjonującego nas kształtu piosenki, mija trochę czasu - opowiada Iwona Skwarek.

Goście Czwórki wspominają także, w jakich okolicznościach powstał singiel "Cavegirl" i zdradzają, co na najnowszej płycie stanie się z charakterystyczną dla Rebeki melancholią.

"Lato z Radiem Festiwal 2018" - szczegóły wydarzenia >>>

***

Tytuł audycji: Muzyczny Lunch

Prowadzi: Ula Kaczyńska

Goście: Iwona Skwarek, Bartosz Szczęsny (duet Rebeka)

Data emisji: 16.08.2018

Godzina emisji: 13.34

kul/pj


Logotypy FLzR

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Rosalie.: "Nieprzeciętni" nie podążają za hypem

Ostatnia aktualizacja: 05.04.2018 13:04
- Zdobywca tytułu "Nieprzeciętny 2018" musi być świadomy tego, co robi i musi dać od siebie coś więcej. Wiem, że jest dużo takich osób i czekam na ich zgłoszenia - opowiada Rosalie, jedna z jurorek plebiscytu Czwórki.  
rozwiń zwiń

Czytaj także

Karolina Czarnecka: "Solarium 2.0" to wylęgarnia motyli

Ostatnia aktualizacja: 07.06.2018 16:00
Czarodziejski, lekko depresyjny, ale z nadzieją na przyszłość - taki jest mój świat na "Solarium 2.0" - opowiada Karolina Czarnecka.
rozwiń zwiń