Tau - przemiana rapera. Czy jeszcze nas zaskoczy?

Ostatnia aktualizacja: 15.12.2015 13:22
Dawniej znany był jako Medium. Dziś raper Tau diametralnie zmienił swoje postrzeganie świata. Co stało się tego przyczyną?
Tau niedawno nawrócił się i stał się praktykującym katolikiem. Śpiewa o tym w swoich kawałkach, a teraz opowiada w Czwórce
Tau niedawno nawrócił się i stał się praktykującym katolikiem. Śpiewa o tym w swoich kawałkach, a teraz opowiada w CzwórceFoto: By Wiktor Franko źr. facebook.com/WiktorFrankoPhotography

Gościem Numera Raza będzie raper Tau, wokalista, beatboxer i producent muzyczny. Zadebiutował w 2008 roku nagraniem "Seans spirytystyczny", a w 2012 roku został wydany kolejny solowy album Mediuma pt. "Graal", który przysporzył mu pewnej rozpoznawalności w kraju. Urodzony w 1986 roku muzyk niedawno nawrócił się, stał się praktykującym katolikiem, o czym często śpiewa w swoich kawałkach, a teraz opowie w Czwórce.

***

Na audycję "Numer Raz na fali" zapraszamy we wtorek (15.12) w godz. 22.00 - 00.00. Program poprowadzi Numer Raz.

kd/mg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Letni Chamski Podryw. "Pomidorowa" na żywo w studiu Czwórki!

Ostatnia aktualizacja: 23.09.2015 10:51
Członkowie LChP zaśpiewali w Czwórce na żywo swój nowy numer "Pomidorowa". Zdradzili też, czy wciąż są muzykami, czy już zostali... youtuberami.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Michał Sobolewski: spodziewałem się sukcesu

Ostatnia aktualizacja: 09.11.2015 15:00
Kilka dni temu miała miejsce premiera ostatniej płyty Michała Sobolewskiego pt. "Sobota". Fani nie szczędzą pochwał, chętnie też bawią się rozszerzoną wersją albumu.
rozwiń zwiń