Letni Chamski Podryw. "Pomidorowa" na żywo w studiu Czwórki!

Ostatnia aktualizacja: 23.09.2015 10:51
Członkowie LChP zaśpiewali w Czwórce na żywo swój nowy numer "Pomidorowa". Zdradzili też, czy wciąż są muzykami, czy już zostali... youtuberami.
Audio
  • Letni Chamski Podryw. Muzycy opowiadają o powstawaniu hitu "Pomidorowa" i śpiewają ten numer na żywo! (Audycja nr 1/Czwórka)
Zespół Letni Chamski Podryw podczas jednego z koncertów. Ci muzycy mają niezwykłą zdolność rozgrzewania publiczności
Zespół Letni Chamski Podryw podczas jednego z koncertów. Ci muzycy mają niezwykłą zdolność rozgrzewania publicznościFoto: PAP/Bartłomiej Zborowski

Letni Chamski Podryw, czyli Maciej "Kanton" Piotrowski i Dawid "Anton" Antonkiewicz to autorzy takich niekwestionowanych hitów polskiej sceny hiphopowo - humorystycznej, jak "Chinkłaczento", czy "Sklep z winem u Ani". W sieci mają miliony odsłon, a na koncie dwie świetnie przyjęte przez fanów płyty długogrające i plany na kolejne. Teraz powracają z nowym hitem pt. "Pomidorowa", parodią piosenki "Naucz mnie" Sarsy Markiewicz. - O zgodę poprosiliśmy publicznie, więc fani nie pozwolili Sarsie się nie zgodzić - wspominali w Czwórce i opowiadali m.in. o historii wąsów, które pojawiają się w teledysku do tego numeru.

Wykonali także utwór "Pomidorowa" na żywo w Studiu Czwórki!

W rozmowie z Mariuszem Infuleckim i Michałem Migałą muzycy Letniego Chamskiego Podrywu zdradzili także m.in., który z nich jest "blacharą" i co zrobią, jeśli polskie społeczeństwo wreszcie się wzbogaci i nie będzie już, czego wyśmiewać. Opowiadali też, czemu nie planują startować w najbliższych wyborach parlamentarnych.

***

Tytuł audycji: Audycja nr 1

Prowadzą: Michał Migała, Mariusz Infulecki

Gość: Maciej "Kanton" Piotrowski i Dawid "Anton" Antonkiewicz (raperzy, Letni Chamski Podryw)

Data emisji: 23.06.2015

Godzina emisji: 8.00

kd/bch

Czytaj także

Lisowska: sensem tego, co robię są fani i koncerty na żywo

Ostatnia aktualizacja: 16.07.2015 12:26
- Chciałabym przekazywać moim fanom jak najwięcej pozytywnej energii - mówiła Ewelina Lisowska. Wokalistka zaśpiewała też w studiu Czwórki a capella fragment utworu "Zatrzymaj się na chwilę".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Honorata Skarbek: utożsamiam się z każdym tekstem na "Puzzlach"

Ostatnia aktualizacja: 04.08.2015 12:40
- Każdy, kto kojarzy Honoratę Skarbek z dziewczynką śpiewającą słodki pop dla nastolatek, po "Puzzlach" powinien zmienić zdanie - zapowiada wokalistka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Monika Lewczuk - z wybiegu na scenę

Ostatnia aktualizacja: 15.09.2015 14:00
Pracowała jako modelka, zdobyła kilka tytułów miss, ale ostatecznie postawiła na muzykę. Monika Lewczuk, znana z telewizyjnego talent show, niedawno wydała EP-kę #ByćTam.
rozwiń zwiń