X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Niezniszczalne". Jakie naprawdę są kobiety sukcesu?

- W kolorowych magazynach kobiety sukcesu obrastają w piórka i wszystko im się udaje. Moje rozmówczynie mówią, jak jest naprawdę - opowiada Katarzyna Ratajczyk, autorka książki "Niezniszczalne. Prawdziwe opowieści przedsiębiorczych kobiet, czyli czego uczy nas porażka".
W swojej książce Katarzyna Ratajczyk rozmawia z niezniszczalnymi. Fantastycznymi kobietami, które osiągnęły sukces i nie straciły pokory
W swojej książce Katarzyna Ratajczyk rozmawia z "niezniszczalnymi". Fantastycznymi kobietami, które osiągnęły sukces i nie straciły pokory Foto: Pixabay/jill111/dom. publiczna
O Audycji
Tytuł "Niezniszczalne". Jakie naprawdę są kobiety sukcesu?
Prowadzący Wyciechowska Iwona
Opis

- W kolorowych magazynach kobiety sukcesu obrastają w piórka i wszystko im się udaje. Moje rozmówczynie mówią, jak jest naprawdę - opowiada Katarzyna Ratajczyk, autorka książki "Niezniszczalne. Prawdziwe opowieści przedsiębiorczych kobiet, czyli czego uczy nas porażka".

Czytaj także
książka 1200.jpg
Hanna Kowalewska o kobietach przetrąconych

Znajdziemy w niej 11 historii przedsiębiorczych kobiet, które osiągnęły sukces, ale też wiele nauczyły się dzięki niepowodzeniom. - Jedna z moich rozmówczyń wychodziła z kryzysu, kiedy przeprowadzałam z nią wywiad – wspomina gość Czwórki. - Znamienne dla mnie było to, że nie używała słowa „porażka”. Przyjęła, że raz jest lepiej, raz gorzej, ale nigdy beznadziejnie.

W audycji tłumaczymy, która definicja sukcesu jest najbliższa bohaterkom książki Katarzyny Ratajczyk, zdradzamy też, co zamiast poradników, uzdrawia ich życie.

***

Tytuł audycji: Pani tomu

Data emisji: 25.11.2015

Godzina emisji: 19.00

kul/kd

Goście Katarzyna Ratajczyk (pisarka, autorka książki "Niezniszczalne. Prawdziwe opowieści przedsiębiorczych kobiet, czyli czego uczy nas porażka")
Playlista
Tagi

Playlista
  • SEINABO SEY - Pretend
  • DZIEWCZYNY - La
  • NICO & VINZ - Fresh Idea
  • NATALIA NYKIEL / AUER - Ground Level
  • Chvrches - Leave A Trace
  • BLOC PARTY - The Love Within (Edit)
  • MELA KOTELUK - Żurawie Origami
  • TINK - Ratchet Commandments
  • Wild Belle - Giving Up On You
  • FLORENCE & THE MACHINE - Queen Of Peace