OCN: w zespole musi być siła

Ostatnia aktualizacja: 08.10.2015 13:50
"Demon i karzeł" to drugi krążek w dorobku formacji OCN. - Po "Waterfall" coś się w zespole wypaliło, dlatego nowy materiał postanowiłem nagrać w nowym składzie - wspomina Maciej Wasio.
Audio
  • Maciej Wasio z OCN opowiada o nowym składzie zespołu i płycie "Demon i karzeł" (Rock Block/Czwórka)
Zanim grupa OCN zamknęła się w studiu, żeby nagrać drugi album, muzycy wystąpili w Czwórkowym studiu. Potem podjęli ważne życiowe decyzje...
Zanim grupa OCN zamknęła się w studiu, żeby nagrać drugi album, muzycy wystąpili w Czwórkowym studiu. Potem podjęli ważne życiowe decyzje...Foto: Bartosz Bajerski

Zobacz także
Skubas 1200.jpg
Skubas i najsmutniejsze disco w mieście

Kolejną zmianą był język. - Tym razem śpiewam po polsku, bo ten krążek jest jak krzyk demona, który we mnie siedział - opowiada lider OCN. - Mam nadzieję, że dzięki nowej płycie udało mi się go pozbyć na dobre.

Maciej Wasio mówi także, czy rezygnacja z języka angielskiego oznacza także definitywne pożegnanie się z zagraniczną karierą, tłumaczy, dlaczego nie lubi "lalawych" piosenek i zdradza, co połączyło go z Jamalem i Skubasem.

***

Tytuł audycji: Rock Block

Prowadzi: Bartek Koziczyński

Gość: Maciej Wasio (lider zespołu OCN)

Data emisji: 7.10.2015

Godzina emisji: 22.00

kul/kd

 

Czytaj także

Luxtorpeda: od słuchacza wymagamy refleksji

Ostatnia aktualizacja: 02.07.2015 15:10
Trzy nowe utwory znalazły się na "EPce" Luxtorpedy. - To wydawnictwo jest tak intensywne, że traktujemy je jak osobną płytę - mówi Litza.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Searching for calm: chcieliśmy być zapomniani

Ostatnia aktualizacja: 17.07.2015 13:59
Ich muzyka powstała ze zderzenia jazzu, hardcore'u i rocka. - Tak różne gatunki muzyczne wciąż w nas tkwią - mówił w Czwórce Michał Maślak, gitarzysta i wokalista.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Bring Me The Horizon: jesteśmy stworzeni, by grać na żywo

Ostatnia aktualizacja: 10.09.2015 11:42
Niebawem światło dzienne ujrzy ich najnowszy, piąty już pełny krążek "That’s The Spirit". Metalcore’owo – rockowy skład zawitał do audycji Bartka Koziczyńskiego.
rozwiń zwiń