Paweł Małaszyński i Cochise z nową płytą

Ostatnia aktualizacja: 21.10.2015 09:55
Surowe brzmienia doprawione ciężkimi dźwiękami oraz subtelne kompozycje to oblicze formacji Cochise dowodzonej przez Pawła Małaszyńskiego.
Nowa płyta Cochise zatytułowana jest The Sun Also Rises For Unicorns. Czwarte wydawnictwo Cochise ukazało się 2 października 2015
Nowa płyta Cochise zatytułowana jest "The Sun Also Rises For Unicorns". Czwarte wydawnictwo Cochise ukazało się 2 października 2015 Foto: Aurelia Chmiel

Popularny aktor od lat realizuje swoje młodzieńcze marzenie i gra w zespole muzycznym. Grupa Cochise ma na swoim koncie trzy studyjne albumy i koncerty, które odbyły się m. in. w studiu radiowej Czwórki oraz w klubie go-go.

Teraz muzycy ukończyli pracę nad kolejną płytą. O szczegółach wydawnictwa zatytułowanego "The Sun Also Rises For Unicorns" opowie lider formacji, Paweł Małaszyński.

***

Na audycję Rock Block zapraszamy w środę (21.10), w godz. 22.00 - 00.00. Program poprowadzi Bartek Koziczyński.

kul/kd

Czytaj także

Bring Me The Horizon: jesteśmy stworzeni, by grać na żywo

Ostatnia aktualizacja: 10.09.2015 11:42
Niebawem światło dzienne ujrzy ich najnowszy, piąty już pełny krążek "That’s The Spirit". Metalcore’owo – rockowy skład zawitał do audycji Bartka Koziczyńskiego.
rozwiń zwiń
Czytaj także

OCN: w zespole musi być siła

Ostatnia aktualizacja: 08.10.2015 13:50
"Demon i karzeł" to drugi krążek w dorobku formacji OCN. - Po "Waterfall" coś się w zespole wypaliło, dlatego nowy materiał postanowiłem nagrać w nowym składzie - wspomina Maciej Wasio.
rozwiń zwiń